SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 255060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Pln? Nie dam sie przekupic




Zastraszyc tym bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ok, luzik

Masz czas do północy, później wchodzę na pełnej kujawie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie wypowiem co do bolesnosci
obecnie wbijam tri tren i nie czuje bolu koncze suste i dokladam propa 150mg z bioniche - jestem ciekaw jaki bedzie bol bo moj koleszka jest na identycznym cyklu (tri tren + prop 150mg) wbija w barki i czuje jedynie na nastepny dzien bol w miejscu wbijania (bez pilek czy zaognienia miejsca)
2 dni bo wbiciu przechodzi bol - dla mnie taki bol to nie bol
co do testa 400mg oraz 300mg rowniez moge potwierdzic ze boli jedynie na nastepny dzien - boli ale bez przesady bol porownywlany do polskiej org omki wiec dla mnie light !
srodki bd wykonane jesli chodzi o pudelka czy fiolki
osobiscie naciagam sok igla 0,9 i nie mam problemow z gumka jak np w innych labach nie bede pisac w jakich ..
co do dzialania trenu wypowiem sie za dwa tyg bo poki co wbilem 4 inj wiec za wiele nie moge powiedziec
jedynie to co widze po kumplach ze soki dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Krzyku, wbijaj!

Koks w szufladzie, Jack w regale, w łóżku bedzie taka jedna. Załatw sprawe porzadnie bo sie uwolnic nie mogę ;>. Tylko śladów nie zostaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jak będę to będę, jak mnie braknie zostanie spalona ziemia

koniak
co do testa 400mg oraz 300mg rowniez moge potwierdzic ze boli jedynie na nastepny dzien - boli ale bez przesady bol porownywlany do polskiej org omki wiec dla mnie light


Ja lecę Susta-Med obecnie i nic się nie dzieje. Płyn klarowny, czysty nic się nie kruszy.

Co do testa 400mg/ml, chciałem wejść na to, ale jestem prawie 6mies na t.mix i mam dość byle do końca czerwca i wchodzę na krótkie estry.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ja bede wbijal na t400mg Tylko skoncze flakonn mixa, ktorego bije obecnie - zostalo gdzies z 6-7ml bije tak po okolo 2,2-2,4ml ew

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-06-15 21:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka dawka bedzie tego mixa 400mg ?
bo tu u mnie koledzy bija go e2d z npp i bicki pieka jak nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Jako ze zawsze biore poprawke na stezenia w ug, nawet te z najlepsza renoma, a juz na stezenia powyzej niekotrych wartosci w ogole (np w przypadkow mixow testa/dlugich estrow powyzej 250mg/ml) to poleci 2ml na tydzień ;). Zazwyczaj trzymam sie takich dawek ;)


Osobiscie bilem troche mastera z bionische - sok dosc zadki, szoty nie bolace, ale w pompce lecialy tez inne srodki, za duzo o dzialaniu powiedziec nie moge bo polecial tylko niecaly flakon, ale libido sporo na plus, cisnienie do gory, lekkie zaczatki gino zniknely - czyli działa Dawka szla 1ml e2d. Kruszacych gumek, czy paprochow w srodku nie uswiadczylem

Generalnie lab napewno na +, wykonanie estetyczne, sok zadki, klarowny i bez syfów, no i przede wszystkim działa

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-06-15 21:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadl ktos halo z bionichy ? bo chcialbym sprobowac tylko nigdy nie jadlem halo i nie wiem jak dziala .. moze ktos opisac dzialanie halo ? oraz dawke i czas stosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Karpiu chyba jadł?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium