SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254975

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ok dzieki lasica02. Wiec spróbuje i enana i bolda z Bionichy. Ładnie wyglada ale to jeszcze nie wszystko. Niema co,trzeba sprawdzic na sobie.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
A tak w ogóle to bije ktoś Tren A po za karpiem i jest zadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6679
podpinam sie pod temat ale interesuje mnie bardziej tren enan z bionichy...testowal ktos??jeszcze ten mix testotetonow testo med mnie interesuje...pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Tez chetnie bym sie dowiedzial jak ten tren enan z bionichy. Ciekawe jaka dawka by robila, 200mg e4d pewnie za malo?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2434
wbijam trena ace i powiem szczerze, że przy 50mg 2eod laduje pięnie a polecialo dopiero 5ml, za niedługo wskakuje na 100mg dziennie więć myśle, że powinno być solidnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Hmm... jeden po 5 strzałach 100mg eod nic nie czuje, a drugiego 5 strzałów 50mg eod robi konkretnie :D

Bądź mądry, pisz wiersze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2434
niegdy nie faworyzuje żadnego labu od tak, tren działa i te 100mg raczej tam jest wczoraj myslalem ze po szocie sie udusze, srodki z bionichy działają a wbiłem juz pare labów więc porównianie mam i wiem co pisze.więc może lepiej nie wierszykuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rorek
A tak w ogóle to bije ktoś Tren A po za karpiem i jest zadowolony?


Ja, i powiedzmy że zaczynam śmiać się ze swoich wywodów odnośnie trena A z bioniche, zaczyna działać, trochę późno jak na Ace ale jednak ;)


Nie mniej jednak - dyskomfort po iniekcji mam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swiruuus
Rorek
A tak w ogóle to bije ktoś Tren A po za karpiem i jest zadowolony?


Ja, i powiedzmy że zaczynam "chyba" odczuwać trena A, zaczyna działać po wolutku, trochę późno jak na Ace ale jednak ;)

Zaznaczam że chyba bo lecę jeszcze stan i prop.

Zobaczymy co będzie za kilka kolejnych iniekcji.


Nie mniej jednak - dyskomfort po iniekcji mam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukas7272
Tez chetnie bym sie dowiedzial jak ten tren enan z bionichy. Ciekawe jaka dawka by robila, 200mg e4d pewnie za malo?


dałbym 600 tygodniowo, 400 to minimum myślę.

denis333
niegdy nie faworyzuje żadnego labu od tak, tren działa i te 100mg raczej tam jest wczoraj myslalem ze po szocie sie udusze, srodki z bionichy działają a wbiłem juz pare labów więc porównianie mam i wiem co pisze.więc może lepiej nie wierszykuj


Również biłem kilka trenów, i wiem czego mogę się spodziewać po T Ace, wczoraj delikatne drapanie i lekka dusznosc, ale nie to co kiedys - nie sponiewieralo

denis333

wbijam trena ace i powiem szczerze, że przy 50mg 2eod laduje pięnie a polecialo dopiero 5ml, za niedługo wskakuje na 100mg dziennie więć myśle, że powinno być solidnie.


100mg ED? teraz lecisz 50mg EoD czy ED?

Zmieniony przez - Swiruuus w dniu 2013-06-28 23:05:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium