SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254883

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Chodzi o to ze masz nadmiar tescia i konwertuje on do estrogenu. W moim przypadku bylo to bardzo mocno odczuwalne. Libido spadlo mi do zera. Zaczalem grromadzic duzo wody pod skora. Agresja byla godna wyglodnialego lwa. Przez 2 pierwsze dni podawania aromasinu w dawce 10mg waga spadla o 3kg albo o 3l libido wrocilo takie jak powinno byc i samopoczucie odpowiednie do zycia w spoleczenstwie. Odstawilem po kilku dniach aromasin zeby sprawdzic czy moge brac go co 4 dni bo wywiazala sie dyskusja na ten temat z chlopakami z forum. Niestety po 3 dniach znowu gino sie pojawilo i libido spadlo. Z tego doswiadczenia na wlasnej dvpie wiem ze ma to cos wspolnego z estriadolem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
U mnie nie ma agresji , złego samopoczucia i gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Szybkie spadki wagi zawsze liczymy w litrach a nie kilogramach przyjacielu
Leczenie wysokiego poziomiu estrogenu jest dlugotrwale, nie mozna odstawiac antyestrow gdy pierwsze objawy ustapia, bo wroci to ze zdwojona sila, taka leckja na przyszlosc - 5 zloty

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
A oxa i wino podobno nie maja wplywu na estro. Tak ktos mi ostatnio wytlumaczyl i nie wiem czy nie byl to Neevsky.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Big moj blad tam pisales o armatyzacji ja to tez przepisalem, a nie wiem czemu caly czas myslalem o retencji.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wszystko co ma wysoki indeks anaboliczny i nizszy androgenny ma wplyw ujemny na estro.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Najlepiej w takim wypadku damiano zrob badania na testa i estro. Ja planuje jutro takie badanie bo dzis sie spoznilem do punktu pobran
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
na początek zmiana dawki propa, badania w następnym miesiącu. Zmniejszać do 1ml czy podbić do 2? nie piszę w mg bo różnie to można zrozumieć skoro mają popisane 150mg, tak dla jasności.
co do badań , to na co w ogole dokładnie zrobić ? wolny testosteron i estradiol ?

Zmieniony przez - damianooo2 w dniu 2013-07-22 21:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Zrob badania w pierwszej kolejnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Mialem tak jak Big Men na enanie duze estro zabilo mi libido.

joł!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium