SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma (old design) 10ml vial - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 254956

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31
to Twoj dil to pajac jasne flaszki bioniche pokazane w tym temacie to biosira ktora pewnie twoj dil tez ma w ofercie i nawija ci makaron na uszy a ty jestes na tyle naiwny ze mu ufasz. srodki z jasnej bionichy dziala zapewne tak samo jak i biosira, tzn bole obrzeki w wiekszosci przypadka i standardowa kryszaca sie gumka wpadajaca do flakonu. Flaszki ciemne nie mam pojecia nie nie widzialem jeszcze u nikogo z znajomych w ofercie tej firmy. pozdrawiam tyle mam do powiedzienia w tym temacie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle ze mam ciemne flaszki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
lacoid czym uzasadnisz swoją wypowiedź, poza chęcią odwetu za zbanowanie Twoich kont za handel..?
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
ZSRR
mm1986 czyli w zasadzie obie firmy to firmy krzak?ale chyba najwazniejsze z tego co piszecie ze obie dobrze dzialaja


Obie to podszywki pod Bioniche, a ktora lepsza to nie wiem, osobiscie wole ugl ktore buduja wlasna renome typu Champions Labolatory, DB Pharma, Cy6er itp. niz te ktore sie podszywaja pod wiekszych potentatow.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Niezaprzeczalnym faktem jest to, że pomysł na design Bioniche w jasnych flaszkach wziął się z legalnie działającej firmy (częsta praktyka wśród underów) jednak asortyment jest już twórczością własną, a zbudowana marka za granicą stała się powodem skopiowania - ograniczonego (z powodu braku technologii) i nieumiejętnego jak można zaobserwować:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_USA._LLC_temat_zbiorczy_-t920264-s10.html

...a wciskanie ludziom kitu, że ciemne flaszki nie chcą mieć nic wspólnego z jasnymi jest kompletnym bezsensem, bo skoro ktoś nie chce czegoś podrabiać a ma możliwości to wymyślna sobie nazwę tworzy własny design, wypuszcza swój lab i pracuje na siebie a nie kopiuje już istniejący.

Ludzie nie są idiotami jak niektórym osobom się wydaje i widzą komu ten lab przeszkadza na tyle, żeby ustawiać podjazdy i wprowadzać ludzi w błąd za to, że lab jednak pojawił się w kraju. Chodzi również słuch, że ciemne flaszki chciały podpiąć pod siebie nie swoje TBL i takie info rozpowszechniać w sieci jednak nie wypaliło stąd jeszcze bardziej nerwowe ruchy.

Najwięcej oczywiście mają do powiedzenia Ci, którzy widzą towar na zdjęciach i na tej podstawie już wiedzą, że nie działa, że gumki odpadają a sok wyparowuje z ampułek - bo Ci co z towarem mieli już styczność jakoś bdb go oceniają.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podpinam sie pod rozmowce powyzej:)waly byly sa i beda.wszystko jest walowane od najprostszych testosteronow po skaplikowane gh.ale tak jak krzykacz mowi ten kto mowi ze bioniche to shit a nie testowal niech sie nie wypowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
juz nic

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-03-19 21:13:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mm1986
juz nic

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-03-19 21:13:00


widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
krzykacz masz tu sporo racji, osobiscie bije tren ace w ciemnych falszkach i dziala i na jego temat moge sie wypowiedziec, co do jasnych to widze tylko na fotkach moim zdaniem jasne wykonane lepiej jednak co do dzialania to nie wiem, nie ma co skreslac ogolnie tych dwoch labow poki samemu sie nie sprawdzi chodz sytuacjach dwoch podrobek jest dosyc dziwna

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
lestat1986
mm1986
juz nic

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-03-19 21:13:00


widziałem




No napisalem, ze bije te cimne npp i jest git, po przejsciu z innego labu,bardziej znanego i bardziej ustatkowanego na rynku, dopiero potem zauwazylem ze to temat jasnych flaszek, wiec usunelem, bo nie chcialem smiecic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

teść prop i clomid fake czy real ?

Następny temat

DB Pharma UGL (temat zbiorczy)

WHEY premium