SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bioniche Pharma

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Spotkał sie ktoś z ta marka? Dzieki za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Wyraźniejsze zdjęcia i więcej środków.

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_USA._LLC_temat_zbiorczy_-t920264.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
wystarczy w google wpisac

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
tak? to daj link do ich strony. to niby poerto rico lab, tak sie teraz nazywa wschodnia granica ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Leciałem tren e tej firmy i dużo lepiej czułem, niż atoma... deka, też ponoć kosa, ale to już odczucie koleżki... Tren pamiętam, był w ciemnych flakonach, deka chyba też... Wykonanie też bez zastrzeżeń.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
również biłem jakiś czas temu, w małych ciemnych flaszkach, leciało cypio pozniej tren a z testem innej firmy. Cypio rowniez czulem lepiej niz atom, scantel. Tren również miłe pozytywne zaskoczenie. Niebawem zbijamy się z znajomym i znów zakupimy na cykl gdyż działanie wydaje sie być lepsze od PL ug. Z tym, że nasz towar był od południowych sąsiadów
1

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Jeśli ktoś mógłby jakieś foto wrzucić byłbym wdzięczny. Słyszałem dobre opinie o terenie a ,propie i dece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
Biłem tren A ale w jasnych flaszkach chyba, że pomyliłem laba leciał najpierw atom potem przejście na to i nagłe p******ni*** mocy jak znajdę to wkleję kilka fotek trena A, mixa treneów i prop+master+tren A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
chodzilo mi bardziej o to ze to podszywka firmy farmaceutycznej jak np. razaka. wrzucac foty jak macie.
2

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
od południowych sąsiadów, przywiezione po paru dniowej wizycie u znajomych. Sory za jakośc zdjecia ale nie mam przy sobie akurat lepszego sprzetu.






Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2013-01-26 17:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Aras jakieś info jak z działaniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Podobno działa bez zarzutu,nie widziałem znajomego u którego byłem jeszcze w tak dobrej formie jak prezentował podczas mojego pobytu u niego. Kończył akurat propa, mastera i tren a.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Metka Razak faka? czy org?

Następny temat

Galenika 2013 ??

WHEY premium