SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Big Brian ...metamorfoza...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33135

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5548
3 posilki dziennie tylko?? do tego ile wody? jakies witaminki? odzywki? trening codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema!

Ja mogę dodać swoje 3 zdania... Do zrzucenia wagi wcale nie potrzeba specjalnej diety. Ja nie jadłem słodyczy, nie jadłem po godz 19 i ćwiczyłem brzuszki i nic więcej. To wystarczyło abym zrzucił 20 kg. Chwilkę to trwało, ale się udało. Potrzeba tylko silnej woli i efekt murowany. Zapewniam-kiedyś jak będę zakładał swojego posta ze zdjęciami to wkleję jedno z moim "maciusiem"i będzie szydera. Pozdrawiam cya!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
popieram cie aguirre, silna wola wystarczy ja rok temu schudłem 10 kg w miesiąc bez diety i słodyczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
10kg w miesiac ? chyab na amfie jechales...

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38341
Dobrze ze sie zwiales za siebie, bo duzo otylych ludzi ma swoj wyglad w dupie i nie probuje nic z tym zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
a to już tajemnica na czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam:)Widaz ze pozadnie schudłes,fajne buciki masz od garniaka ile dałes??;p hehehe....a na jednej fotce masz sygnet co nie??On jest złoty??;p POZDRO

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzialem cie na ulicy ehehe, no i chyba przed viktoria raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816






....no sory ale jesli oisiagnales to w 2 miesiace to chyba genetyka Ci sprzyja....chlopaki nie rozumiem waszych komentarzy.. popatrzcie i tylko sie uczcie nie wiem czy sie glodził czy koksił ale kurde to wyglada jakby z 30 kg mu poleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
kurde przy takim ubytku masy, to ja moge zrobic 15 kg. w miesiac, oczywiscie duuuzoo tluszczu jeszcze by zostalo, koles spalil duzo miesni i tyle, noi tluszcz przy tym oczywiscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rok cwiczec ocencie

Następny temat

Przed wyjściem na maturę:-)

WHEY premium