SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Big Brian ...metamorfoza...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33134

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
koorwa żal, miałem się znów zacząć wypowiadać na tym forum ale jak widzę takie parówy jak Hakla to odechciewa mi się wszystkiego. Szczerze Hakla, dla mnie to ty jesteś pedałem. *******oną ciotą która tylko dużo szczeka. Ja sobie przez te 8 lat wśród wielu użytkowników wyrobiłem opinie i poszanowanie, zarówno swoimi wypowiedziami jak i cięzkim dążeniem do celu w tym sporcie. Natomiast co ty prezentujesz, póki co wielkie zero. Więc skończ już i idż spać, dla mnie jesteś zwykłym pionkiem zrozumiałeś ? A obciągnac to sobie możesz swojemu staremu pajacu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Sorry panowie. Poniosło mnie trochę Teraz ziomuś możesz mnie zwyzywać itd. ale i tak nie zmieni to faktu że jesteś pionek !!! Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2102
Przecież to sportowe forum dyskusyjne a nie kulturystyczne. Fakt, pozy fotek trochę dziwne ale jakoś tamtejszym, starym bywalcom - użytkownikom ,którzy znali osobę nie wydawało się to śmieszne a nawet nałapał parę sogów. Zabawne się wydaje ,że on teraz gdzieś sobie imprezuje i robi sweet focie na naszą-klasę a tu mu całe forum dupe obrabia a on o tym nie wie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Hakla123...te forum to nie miejsce dla Ciebie Idz sobie lepiej pograc na Poszkole.pl...Coz, koles jest juz dojrzaleym facetem a wiec pewnie ma na to wyebane Prawdopodobnie ma rodzine etc. No chyba ze gejem jest

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
hehehe, odkopałem jednego posta z naszym autorem w roli głównej https://www.sfd.pl/BigBrian_robi_postępy...-t76285-s8.html  ale to jeszcze nie ten post w którym to jechało go pół forum tamtego chyba usunęli. Uwierzcie mi że było śmiesznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1484
hurrra big brian przezwyciezyl bol i wykonal misje, stracil zbedne kilogramy a wszyscy zyli dlugo i szczesliwie

Haha z tego tematu mialem taka ****e jakby to byla prowokacja i jeszcze ta ankieta haha, kurde dobra schiza ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Niezly kozak z niego byl

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
pamiętam że wrzucił te swoje foty i wydawało mu się że jest naprawdę za***isty, każdy sądził że to jakaś prowokacja ale tak nie było. Póżniej jak zaczęliśmy go uświadamiać że wygląda jak kupa to zaczął straszyć nas swoim wujkiem i wogóle hehe, mówił że zawsze wieczorami gra z wujkiem w bilarda i pod koniec wymac***e sobie tymi kijkami i że każdego z nas rozpier...li już nie pamiętam dokładnie. Noi w sumie tutaj bardziej nam wszystkim chodziło o to że gościu się zmienił na plus bardziej pod względem osobowości a nie sylwetki. Na tym kończy się historia Big Briana <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Kiedys o tym czytalem...tzn ze kozaczyl na poczatku i do kazdego sapal no ale z czasem zlagodniaj etc No ale dalej prawo do krytykowani ajego fotek mamy. Chociaz z drugiej storny autor postu nie moze uczestniczyc w tej dyskusji a wiec nie ma jak si eobronic. Moim zdaniem temat do zamkniecia.


pzdr.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
jak wyżej. Do zamknięcia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rok cwiczec ocencie

Następny temat

Przed wyjściem na maturę:-)

WHEY premium