SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bierze leszcz na klatę kilów 130, w koszulki swoje się już nie mieści

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Co olewac trzeb zjesc "POWER DINER" tz. sławne kluski z miesem kto nie jadl to nie wie!!

MAsakryczny power , kurczak daje siłe do ogromych ciezarów :D , zas kluski energi do osiagania poteznej wydolnosci.

ÓF komponent diety zjadamy przy WFmenie na poczatku ... (Nie wiem czemu ale zly byl na mnie jak biegałem z pojemnikiem po boisku i wpipszalem moje kluchy , ze niby bede zygał czy coś :D) i power murowany :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
ja bym pobiegł :D dlaniepokonanych.pl xd

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
mocne!

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
A co go zdziwilo:D poszlo na ambicje :D (a zobaczysz ze sie nie zrzygam)a ze kazdy wie ekto z pelnym brzuchem moze cos z siebie wydobyc poza "nieee chhcceee mi sieee" przewalajac sie na ławce.

MAlo wam powem ale wam powem

Bica mam malego ale za to ... wiekszego:D:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617

leszcz jesteś

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
o ****a

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Cinnol jestes boski :D:D za***ioza:D:D, chodzilo mi o powera:D:P O CZYM WY MYSLICIE ZBOCZUCHY!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
a ty?

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie fotki lasek od nowych w spamie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - przedramienie

Następny temat

Jak zacząć

WHEY premium