SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bierze leszcz na klatę kilów 130, w koszulki swoje się już nie mieści

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema koledzy ^^
niewidzialem gdzie mam to napisac wiec zrobie to tu.
a wiec tak: pewien czas temu przeczytalem na internecie ze jest takie cos jak metka i ze to jest steryd i dzieki temu sie rosnie. wiec odrazu chcialem to miec, ale niestety bylo to dla mnie za drogie..wiec mysle mysle jakby tu uruść, dieta nic nie daje, kreatyna juz tez, i znalazlem swietny artykul na internecie.
otuz to moi drodzy - SPERMA - zamiast metki. mysle se cota za bzdury ci ludzi wypisuja. bez jaj przeciez to chyba nie zadzala..no ale minelo kilka dni, dalej niemam kasy, to se mysle - a co mi tam przeciez nic nie strace..
no wiec biore sie do roboty.. rozpisalem plan, nowa diete, zalozylem sobie dzienniczek treningowy. zrobilem sobie krutkie sd, i po przerwie rozpoczynam nowy cykl. walilem konia 5-6 razy dziennie, zamiast kreatyny kupowalem viagre. spuszczalem sie do specjalnego słoika ktorym mozna bylo odmierzac ilosc. sperme rozpuszczalem z wodą. w dni treningowe rano 15ml spermy + litereatka wody, przed treningiem 30ml spermy + woda, po treningu 15ml s. + woda. w dni nietreningowe zkolei 30min przed sniadaniem 30ml spermy + woda i 30min przed kolacja rowniez 30ml + woda.
noi panowie jakie to dalo efekty!! 6,9kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej w 3 tyg!
lacznie przez caly cykl(2,5 miecha) zdobylem ponad 12kg czystego miecha.
naprawde to warto! nic nie kosztuje a daje takie efekty, i musze przyznac ze na poczatku troszke mi niesmakowala, ale z czasem tak polubilem pic wlasna sperme ze chyba sie od niej uzaleznilem :)
radze wszystkim ktorzy trenuja na mase i chca szybko duzych przyrostow to wyprubowac!
zainteresowanym wysle plan diete i zdjecia przed i po. pisac gg 7427969!!
naprawde jeszcze raz bardzo polecam!
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
a podziękowałeś reni? lol

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
kiepskie prowo

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziomki, to jak ktoś bd stosował cykl masowo-masturbacyjny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
nie ziomku

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze kurcze. niefajnie..
pewnie mi nie wiezycie, ale mowie TO NAPRAWDE DZIAŁA!
zaryzykuje stwierdzić, że nawet lepiej niż jakaś metka czy omka za 40 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale z was są dupy wołowe. nawet niechce wam sie spamowac ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
zmień dila bo za drogo

e: dla twojej informacji jest takie coś jak edycja wiec nie pisz post pod postem i dawaj laske albo spadaj

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2009-10-01 18:59:25

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziom. ja tam wole moj sposob xd
szczerze mowiac jestem juz takim hardkorem ze nie mieszam z wodą tylko odrazu szczelam prosto do buzi, i polykam oczywiscie
e: sory ziomek, nie znalem tej funkcji, ale dzieki ze mnie poinstrulowales ^^

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2009-10-01 19:01:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
własnie widze po wymiarach

gdzie laska?

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - przedramienie

Następny temat

Jak zacząć

WHEY premium