SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5521
Witam mam 19 lat 175cm wzrostu i staż 2 lata 2mies i mam problem bo mimo że jestem na masie to biceps nie chcę mi rosnąć, mimo że waga wzrosła mi z 71 do 76kg w ciągu 6 miesięcy. Biceps ćwiczę 2 razy w tygodniu po 10-12 serii. Może doradzicie co mam zrobić tym bardziej że niedługo przechodzę na redukcje. W bicepsie mam 37,6cm a miałem przed masą 37,2cm ale teraz mam więcej tłuszczu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 23 lat Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 157
Według mnie zaduzo go robisz i nie jest wstanie odpocząć rób raz w tygodniu po 4 5 Seri. Bo przy plecach itp też bić pracuje :) ale to tylko moje spostrzeżenia u mnie efekty po 1 treningu 4 serię 3 ćwiczenia efekty są ciągle na plus. Pozdrawiam Miro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 23 lat Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 157
Według mnie zaduzo go robisz ja robie biceps 1 w tygodniu po 4 serie 10powtorzen 3 ćwiczenia i ciągle mi rośnie a pracuje też przy plecach itp

Biceps TK mały mięsień więc wyluzuj to tylko moja rada i zdanie

Pozdrawiam Miro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3674 Napisanych postów 44833 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336107
Za obwód nie odpowiada jedynie biceps a triceps, miesien ramienny...itd. Skup sie na całych ramionach.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5521
Robię wszystko średnio na łapy 2 razy w tygodniu i nic, co ja mam zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3649 Napisanych postów 53091 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 698154
Trudno wyczuć co może być nie tak warto jak byś nam tutaj w temacie rozpisał cały swój trening jak wygląda.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak mobilności - porady