SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Tzn we flexie pisze w diecie redukcyjnej spozywanie bialka 6 posiłkow po 50-60mg bialka a z kazdym posilkiem coraz mniej weglowodanów ostatnie 2 posilki unikamy weglów to wyczytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak jestes 2 na 2 to prosze bardzo

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76058 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754978
Lepiej poczytaj posty podwieszone zamiast flexa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zalezy jesli wazysz 130 lub powyzej to moze Ci tyle wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
carion - ty "znawco" za 2grosze
mlodemu kolesiowi na gg glupoty wypisujesz, zeby jadl powyzje 50g w posilku protein bo w flexie tak wyczytales, i ze takie jest twoje widzi mi sie ...a sam masz zero racji..a i twoje hasla.. wiecie chlopaki ile powinniscie jesc bialka na redukcji?? Nie ? oj a carion wie 4.4g/kg No prosze na czym wy sie znacie ? przeciez w flexie napisali inaczej ehh zal mi tylko tego,ze takie osobniki na sile probuja "ustawić" mlodych na zly tor...

edit: odswiezylem...zeby inni zobaczyli ,"myslenie" cariona

dzieki Kamil za info o takim gostku...bo madrzy Ci sie na gg, a tutaj widac czarno na bialym ze jego wiedza jest bliska zeru..

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-08-30 21:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646


Banan daj swoje foto bo inaczej nie chce mi sie ciebie sluchać.
Jesli masz uwagi przyjdz na radiową warszawa aplauz i pogadaj z Darkiem Karpińskim albo jesli ci sie nie podoba Z Maciejem Kaczorowskim i nie ******l mi farmazony.Potwierdziło to pożniej moją teze.Artykul w gazecie to samo mówi.Obecnie moje pytanie jest nieaktualne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Narazie jeszcze nie bralem 4g na kg.Zbieram kase i za jakiś miech wejde z 250 na okolo 300-330.To nie mój wymysł czemu mnie oceniacie a nie TYCH CO tak mowia ja tylko spytalem.Jesli tak twierdzicie do powiedzcie to mistrzom.Ostatnio widzialem darka jak pił 2 mega porcje bialka w przedziale czasowym ok.1,5h.Banan sądząc po formie,jakosci twojej wypowiedzi nie zdolałbyś wycisnąć 150g bialka dziennie z samej diety...

Jakie polecacie godne zaufania gazety? Flex to jest****nia skoro tak mowicie... i proboje wam zniszczyć NERKI! - zgłoście to dziennikarzom...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
carion ale jak mozesz to daj caly artykul jedna czy dwie strony bo mozliwe ze to jest w jakis specjalnych przypadkach

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-08-30 23:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646


Juz daje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646


To sie tyczy osob wyzej zaawansowanych i głównie przy kuracjach i diecie redukcyjnej.No i chyba ze ktoś wali kox z mostami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOTWINA

Następny temat

pieczarki

WHEY premium