SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beta-alanina - poprawia wytrzymałość i zwiększa wydajność mięśni

temat działu:

Badania naukowe

Ilość wyświetleń tematu: 70467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/solaros
Posiłek 30 minut przed tren to kiepski pomysł, organizm będzie musiał trawić posiłek i dostarczać ci energii na trening wiec tu może leżeć przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
wiem ze 30 min to za malo , ale tak jak pisalem innej mozliwosci nie mam a napewno lepszy posilek 30min przed tren niz nic .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IMO niekoniecznie, jeśli wcześniej zjesz odpowiednio większy posiłek to moim zdaniem lepsza opcja niż 30 minut przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Czy stosować Beta Alanine podczas cyklu na Prohormonach (epi)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to nie dzial o pytanie z czym brac ph!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Pytanie. Od pięciu tygodni biorę monohydrat kreatyny 4g codziennie, po treningu lub w dni nt o podobnej porze (jak napisano na opakowaniu) i popijam 40g. rozpuszczonego dextrexu, zamierzam dorzucić do tego BA i nie wiem jak to ze sobą połączyć, zaznaczyć należy, że nie buduję masy, koncentruję się na wzroście siły i wytrzymałości (uprawiam wspinaczkę sportową), czy ktoś z Was mógłby napisać mi jak to brać, żeby zoptymalizować efekty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Cześć, mam pytanie,
Słyszałem, że beta alanine należy brać jakiś czas przed cyklem kreatynowym, a jak już się wejdzie na kreatyne to ciągnąć to razem z beta alaniną do końca, czy to prawda ?

Jeżeli będę brał przez 3 tyg w dzień treningowy 4g beta alaniny, a pozniej przez 6tyg bete z kreta, to będzie dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ja uważam, że bete warto przeplatać z kreatyną w cyklach 4-4, 5-5 lub 6-6 tyg, albo bete krócej od kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja aktualnie skończyłem 12tyg cykl na kreatynie i lece 12tyg na BA+spalacz i mam tak zamiar cały rok zrobić w stosunku 12-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
testowalem beta a na sobie i zauwazylem wzrost wytrzymalosci,nei taki jak sie spodziewalem ale tak zawsze jest ze czlowiek sie spodziewa nei wiadomo czego,wzrost wyt nei byl duzy ale wyrazny,w sumie jesli ktos nei oszczedza nadmiernie to suplement ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - monohydrat kreatyny vs różne formy kreatyny

Następny temat

CLA (sprzężony kwas linolowy) - redukuje tkankę tłuszczową........KIT!

WHEY premium