SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7935

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1069
donJAZYResko gdzie ty sie podziewales?widze ze nowe foto w profilu,cos na styl bandziora:)Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1827
masz jakas galerie na sfd? twoye foty

'Sukces to dla mnie nie zmarnowac sobie jedynego zycia jakie mamy'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841


Drestenis: SiemkaJa się podziewałem czy Ty?Pozdro!

Tak aktualnie wyglądam, od roku dopiero masuje, a od jakiegoś pół roku brzuch... Ogólny mój staż jest prawdzimy, tylko że przy Break'u nie dało się robić masy... Pozdro!
Dopiero pracuje na założeniem galerii lub dziennika...

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-02-18 08:03:36

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1069
donJAZYResko to ja wygladam przy tobie jak krasnal.Sdak ci sie wziely takie kaptury?Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
no... jakby "zwalić" ten brzuch, troszeczke jeszcze przymasować, poprawić ogolne zarysy to juz wygladałoby calkiem, całkiem, proporcje bowiem chyba niezłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Drestenis:
Się ćwiczy, się ma
apokalipsa:
dziękiwłaśnie pracuję nad brzuchem, w opisie mam link do postu, chłopaki pomagali... Po zejściu z parkietu momentalnie mi zalało brzuch. Ale już teraz coś od góry widać... Troche spaliłem i spadłem na 82kg. Na 90 mam zamiar zaprzestać masować i zacząć rzeźbić. Więcej masy nie dla mniePozdro!

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1827
a nienapisalbys jak robisz kaptury ile serii i ile powtorzen???

'Sukces to dla mnie nie zmarnowac sobie jedynego zycia jakie mamy'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nigdy ich za bardzo nie katuje... W cyklu jedno ćwiczenie na nie i zawsze robię z plecami... Wszyscy moi kumpel z siłki mają większe od tych co robią z barkami...
Cykl zmieniam co 6tyg... Więc napiszę Ci co robię kolejno co cykl...
- Szruksy ze sztanga przed sobą
- Szruksy z Hantlami
- Szruksy ze sztanga na siedząco z rękoma z tyłu
w 1-3 tygodniu robię 3 serię od 8-10 powtórzęń, z 65% obciążeniem, natomiast 4-6 tygodniu 4 serię po 4-6 powtórzeń, z 80% obciążeniem... I to chyba mój sekret treningowy, dzięki któremu zawdzieczam przyrost... Może i wam się przyda. Doceńcie chłopaki, bo to mój larytas

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1827
aha a co bys powiedial o podciaganiu sztangi wzdluz tulowia?? dobre na barki? na kaptury?

'Sukces to dla mnie nie zmarnowac sobie jedynego zycia jakie mamy'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Uważam to ćwiczenie za jedno z najlepszych na barki... Ale raczej nie za bardzo wchodzi na mięśnie czworoboczne...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

System mass 12-24 korekty

Następny temat

rozciaganie

WHEY premium