SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania saa-składka !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Treny mastery tak samo

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Krzychu79
A Dymek to kawał chooja i zły człowiek jest, dlatego nie mogę napisać że się zgadzam



Tak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
zrobic liste na co mozna oddac glos, zrobic glosowanie i wiekszosc leci do laba
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
Tren Master byle szybko bo chce zapas robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Penadze poproszę wpłacić na moje konto, ja was pogodzę tak zeby każdy legitny towar bił i rusł
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1678 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
mesja1905
Powiedzmy ze w deklarowanych 300 jest 250 i co ?
Wyj**ane 550zl na badania .



A no to, że będziesz wiedział jakie podejście ma firma do sprawy. Myślisz że jak wali na teście to Ci trena i masterka da 100% w legitnym stężeniu?
Poza tym test to podstawa każdego cyklu... martwisz się o trena i mastera a nie przeszkadza Ci że bijesz podkład z testa w stężeniu 50%?

Ale OK - nie będę kruszył kopii To była luźna propozycja pod rozwagę - może kiedy indziej. Ja nie biję ani trena ani masterka ale składam się żeby SyFYD rósł w siłę Zdrówka
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
I'm dłużej się ten temat ciągnie tym mniej sensu widzę. W sumie treny i mastery czuć jak się bije. Bolda bić nie będę jak któryś jeszcze cień niepochlebny rozciąganie to gotów zrezygnować jestem.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
F1.08
mesja1905
Powiedzmy ze w deklarowanych 300 jest 250 i co ?
Wyj**ane 550zl na badania .



A no to, że będziesz wiedział jakie podejście ma firma do sprawy. Myślisz że jak wali na teście to Ci trena i masterka da 100% w legitnym stężeniu?
Poza tym test to podstawa każdego cyklu... martwisz się o trena i mastera a nie przeszkadza Ci że bijesz podkład z testa w stężeniu 50%?

Ale OK - nie będę kruszył kopii To była luźna propozycja pod rozwagę - może kiedy indziej. Ja nie biję ani trena ani masterka ale składam się żeby SyFYD rósł w siłę Zdrówka


luzna nie luzna, ale to jest zrzutka wiec decyduje wiekszosc, dlatego trzeba spisac 1 liste zamknac i zliczyc ilosc glosow
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16117 Napisanych postów 18069 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196491
Krzychu79
I'm dłużej się ten temat ciągnie tym mniej sensu widzę. W sumie treny i mastery czuć jak się bije. Bolda bić nie będę jak któryś jeszcze cień niepochlebny rozciąganie to gotów zrezygnować jestem.

Trenu nie biłem, mastera krótkiego fajnie czułem, długi leci od miesiąca i nie czuje nic oprócz wyższego estro. Niektórzy czuli A się okazało że było co innego więc imo warto zbadać ile jest trenu w trenie i mastera w masterze. Zależy też kto da próbki do badania...
Test badać imo bez sensu bo jak wyjdzie nawet że jest ile ma być to i tak trzeba sprawdzić droższe środki. A jak na badaniach wyjdzie że tren i master jest ok to duże prawdopodobieństwo, że testy tym bardziej są dobre.


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2019-04-26 17:15:19
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ipamorelin plus t500

Następny temat

pierwszy cykl sustanol 350mg solo - odblok

WHEY premium