SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania saa-składka !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Na nastepne badanie to jak wspominalem wpierw ankiete wsrod osob ktore sie skladaja


testosteron cypio/enan/
susta
deka
tren
boldenon
masteron

primobolan


i na koniec wybor firm ktore mamy najblizej wiekszosci w ofercie

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak juz pisalem na poczatku. Dla mnie badanie testow mija sie z celem. Jak ktos chce to sobie na upartego sam w labie zbada. Max 30zl, nie 600, czy tam biorac pod uwage skladke 100. W sumie to badanie trena i mastera idac tym tokiem rozumowania tez bez sensu, bo trudno nie poczuc co w srodku siedzi, ale tu to juz bitwa na stezenia.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mastera akurat nie każdy czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
Ja nie czuje w sumie mój debiut będzie z Masterem więc warto wiedzieć jaki zapas zrobić, trenu ciężko nie wyczuć ale stężenie się liczy już teraz tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Testosteron za 50 zl na miesiac czy dwa badac to trzeba byc prze ch** co innego srodki gdzie np tren a czy master wychodzi 5x tyle miesięcznie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dlatego tez napisalem, ze z testem bez sensu. Z drozszymi srodkami w sumie Dymek dobrze napisal, bo ktos moze cos pierwszy raz kupowac, lab zmieniac, czy tam na zapas od razu miec to dobrze wiedziec na czym sie stoi.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
no właśnie mastera nie każdy czuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
ale tez wlasnie chodzi oto jak Krzychu napisal by sprawdzic te stezenia, jednak ktory lab robi pewniejsze srodki. bo oto nam chodzi, miec dobry towar i wiedziec za co tak naprawde my placimy. tren master czesto niewiadomo ile tam realnie siedzi, kazdy ma inne odczucia po tych srodkach wiec warto wiedziec za co w koncu placimy.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
KimDzongUn
no właśnie mastera nie każdy czuje :D


Bo to nie master
Serio to moze ja taki czuly na DHT jestem. Latem to z 25mg provi musialem rezygnowac bo mi sie szorty darly.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak bedzie master tren czy prima oxa to na banl test bedzoe ziomek mysl logiczie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ipamorelin plus t500

Następny temat

pierwszy cykl sustanol 350mg solo - odblok

WHEY premium