SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania saa-składka !!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
bioniche master
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andro master, bioniche deka, Alpha zeneca master i deka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Andro master, bioniche deka albo bold. Ja mowilem co mam i moge podeslac. Ale odzewu nie bylo

Ew. Moge hajs doslac zebys nie wykladal wszystkiego bo to ch**nia mega.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-05-08 16:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
lodzianin1
Panowie wieczorem posprawdzam wpłaty

teraz ważniejsza sprawa
jutro chciałbym wysłać już środki do badania
od was dostałem az jedną ampę mastera e ionsa czyli co leci na badania ?

na szczęście mam kilka środków i moja propozycja jest taka ( wybór nie jest duży bo to co mam odłożone tylko )
ogólnie to chooooy z taka składka jak ja wykładam prawie wszystkie flakony %


a więc
master e ions
primabolan androchem
master e nexium

do tego trzeba dobrac jeszcze 4 środki

a wiec to co mogę zaoferować to

androchem -master a i e tren a i e i ewentualnie oxandrolon

bioniche- bold , deka ,master a

alpha zenecka- master a lub e deka i bold


trzeba podliczyć ile kosztują środki i poprostu zrobić ściepe bo to nie wporządku ze jedna dwie osoby dadzą soki i bedą troche kasy w plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Jasne też jestem za tym żeby oddać kasę za towar

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja jak dmq. Mogę dołożyć monetę . Chciałem wysłać, gdzieś było info ,ze od osób co są w pl raczej . Wiec zrezygnowałem z wysyłki .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16122 Napisanych postów 18070 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196500
Master e ions
Master e nexium
Prima
A reszta mi obojętnie
A jak się mam bawić w obstawianie wyników to w masterze ionsa jest pół na pół test/Master. Na początku na niego narzekalem bo estro mocno w górę ale czuje że tam chyba master siedzi bo znowu zaczęła mi się podobać Pani dbajaca o czystość na siłowni +50


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2019-05-08 17:02:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
O tym masterze ions to już wiele słyszałem złego ale się okaże mam nadzieję. Również za zrzutka na próbki do badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja wysłałem 4 zł więcej to będzie na środki a tak serio to mogę dorzucić jeszcze jak co trzeba. Mogę też środki z andro podesłać jak wcześniej pisałem, tylko szefu niech powie co
A co do badań to najbardziej interesuje mnie androchem, ions i ew nexium. Reszta już nie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94665 Napisanych postów 364646 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669681
Andro nie wolałem czy bioniche bo miałem ,od kolezki wziąłem długiego mastera z nexa którego bije już on 5 miesięcy .
Z innymi nikt się nie wychylał ,pominąłem PW dmq gdzieś tylko z tym co ma,ale to przez to jak prosiłem o nie zasypywanie mnie PW to dostawałem po kilkadziesiąt dziennie tyczących się tylko tych badań to się człowiek może pogubić ,mogłem nie pisać o tym aby nie pisać PW % to może było by mniej tego .
Dobra panowie wybór środków najpierw i wysyłka tego ,faktura pewnie będzie dopiero za kilka dni jak coś to zapłacę a sprawy finansowe dogramy później juz ,żaden problem tym bardziej że większość kaski już jest ,brakuje kilku wpłat powysylam dzisiaj po wieczornym sprawdzeniu wpłat PW do osób od których nie mam wpłaty .
Ustalmy 7 abym to sobie dobrze spakował już dzisiaj obfotografował i jedno aby było z głowy
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ipamorelin plus t500

Następny temat

pierwszy cykl sustanol 350mg solo - odblok

WHEY premium