SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY SFD VOL II

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 533771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850




:)

Zmieniony przez - Szfax w dniu 2011-04-19 21:28:21

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bajceps zastanów się co piszesz- nie ma co się napinać jeszcze masz dużo lat praktyki przed sobą- sam kiedyś będziesz się śmiał ze swoich wypowiedzi, które zresztą skutkują dramatycznym obniżeniem poziomu na forum
(odczekałem pewien czas zanim napisałem posta, by umożliwić ci edycję ale już dłużej nie mogłem się powstrzymywać)
szfax no jest kulka, ale fajnie by było dać z większej odległości w lepszej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6819


To ja coś zapodam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5710
wstawiając zdjęcie raczej nie naruszyłem pkt3 regulaminu forum... Tak myślę
poazwoliłem sobie zacytować ten punkt.3
"Zamieszczania ofert kupna, bądź wskazywania lokalizacji umożliwiającej zakup środków oraz przedmiotów, których posiadanie lub handel jest zakazany prawem RP "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Bajceps , piszesz że masz większego bicepsa od mojego i dziwisz się że ja mam większy obwód ramienia. Weź pod uwagę to że na obwód ramienia nie składa się tylko biceps ale PRZEDEWSZYSTKIM TRICEPS, którego Ty nie masz zbyt imponującego . Do tego dochodzi jeszcze mięsień ramienny, który też wpływa na ilość cm na kablu, bo wypycha on mięsień dwugłowy ku górze. Weź też pod uwagę to że mam 193cm wzrostu, więc moja łapa jest długa i 46cm u mnie na łapie nie wygląda na zdjęciu jak u innej osoby która ma 46cm w łapie o wzroście np. 180cm.

Aha, ktoś napisał że dziwne jest że tak szybko obwód powiększył mi się w ciągu 3 miesięcy. Zawsze jak się zaczyna treningi to mięśnia rosną najszybciej, właśnie w tych pierwszych 3 - 5 miesiącach.

pozdrawiam Rufi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Szfax sory ale g**** widać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 631
ok nie róbmy zamieszania każdy wie co ma:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
bajceps845 dobre macie z kolega rekawiczki do cwiczen, w kastoramie chyba jakas promocja byla

Zmieniony przez - SherdoG184 w dniu 2011-04-20 16:17:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
menel - faktycznie pomyliłem miał być pkt.4 czyli:

"Zaśmiecania" działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem oraz umieszczania adresów e-mail. - z naciskiem na "zaśmiecanie", spam itp.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miechow mc4

Następny temat

Forma na 5 tygodni przed zawodami

WHEY premium