SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY SFD VOL II

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 532627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
28? na pewno nie... chyba 23 :P nie no bicek ładny tylko chyba tricek słabszy ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18237
chyba 26 ;) przy 170 cm wzrostu 36 wyglada spoko
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 428

"ciężko jest lekko żyć"
"nie ma masy bez kasy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 428
zdjęcie jak widać robione przed chwilą .

"ciężko jest lekko żyć"
"nie ma masy bez kasy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
Wuchta,weź no trochę ogarnij ten temat bo coraz lepsze asy tu widzę są, nawet nie ma czego oceniać ;-P heh
wojtek3578 daj sobie siana,tylko czekasz aż ktoś coś wstawi i napisze,gó.wno wiesz w pi.ździe byłeś i hu.ja widziałeś a się napinasz na tym forum jakbyś był największy z wszystkich, miał idealną syletkę i wje.bał wszystkie rozumy, daruj sobie bo tylko śmieszysz....

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Racja

czasami aż ciężko zdążyć z kasacją na bieżąco

Wojtek - faktycznie wrzuć na luz

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żarty se robicie przecież to ironia była
nie spodziewałem się, że będę to musiał tłumaczyć
Jak zobaczyłem komentarz Rumiura to pomyślałem k**wa co ja tam musiałem napisać?
patrze mało nie padłem- to miał być żart z tą miarą ale wyszło jakieś nieporozumienie



Zmieniony przez - wojtek3578 w dniu 2011-04-28 12:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 428
Dlaczego moja fota została usunięta ?? Przecież ostatnia fotka była dodana 25 IV przez " wellcome7 " . A pk 1 regulaminy Galeria zdjęć mówi " - prosimy nie odświeżać tematów starszych niż 3 miesiące, odświeżanie jest równoznaczne z banem na okres czasu uzależniony od woli moderatora ( max. 7 dni) " ja tu nie widzę 3 miesięcy . ?????

"ciężko jest lekko żyć"
"nie ma masy bez kasy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
chymek - mam możliwość kasowania z automatu kilka wypowiedzi na raz i wówczas pojawia się pkt.1. Powinien być pkt.4 czyli podciągnięte pod spamowanie, zaśmiecanie. Tu wklejamy zdjęcia mięśni a nie zalążków przyszłych mięśni.

Potrenuj solidnie rok i wróć z nowymi zdjęciami

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miechow mc4

Następny temat

Forma na 5 tygodni przed zawodami

WHEY premium