SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPSY SFD VOL II

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 532755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 473
Nawiązując też do posta wyżej.
"Ja ostatnio zacząłem nieco redukować sadełko. Mniej ćwiszeń z ciężarem, więcej pompek i napinania z lekkimi hantlami."

Redukcja głównie opiera się na diecie&aero, trening to jedynie bodziec istotny w mniejszym stopniu w tym okresie*(ale też wazny) A co to ma znaczyć jeszcze więcej pompek i napinania z lekkimi hantlami ?? Twój trening na tym się opiera? Bez hejtu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
patryk
1. ani jedno albo drugie zdjęcie nie działa
2. dwa tygodnie? nie za szybko?
może pokaż się po dwóch latach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 240
No chłopaki nie pisałem / fotkowałem - byście się ze mnie śmiali :)

Chyba źle tu napisałem... a właściwie nie dopisałem.. Ja cieszę się jak mam czas zazwyczaj w wakacje by się cokolwiek zająć ćwiczeniami. Poza wakacjami siłownia jest dla mnie tak jakoś organizacyjnie poza zasięgiem. Ogólnie to co ja uprawiam to nie jest nawet udawana kulturystyka, ot ćwiczenie dobijającego do 40stki gościa z tłuszczykiem co drugi dzień po ok 40 min. i to głównie w domu. Sprzęt to dwie hantle po 16 kg i łamana sztanga plus ławeczka turystyczna do ćwiczeń - więcej nie wlezie... reszta to natura: taborety, meble i co tylko.

Dieta - wiem... ale u mnie polega ona na redukcji ilości jedzenia o połowę (zamiast 8 schabowych -4 , zamiast dwu kebabów 1, zamast całej pizzy 50cm, cała 30cm i wieczorem zamiast 4 piw -2 lub 2 kielichy czerwonego wina , a nie na jakimś szczególnym doborze produktów. Dlatego chciałbym kupić jakies suplementy by tak dostarczyć białko - mleko w proszku jest w sklepie na dole, ot co :)

Cel... wreszcie uregulrnic moje "zrywy" ćwiczeniowe, że nie tylko jak przychodzą wakacje, a by było codziennością ćwiczenie 5x w tygodniu po 30-40 min. Tak by się dobrze spocić. Sylwetka? Jak będę miał taką jak Wy z rzeżba jak przy robieniu masy to będzie gites :)

Co do łapki to 44 trzy tak wyprostowanej ręce.. Te dane i foty w profilu to juz nie aktualne, nieco przytyłem .. 173cm jeszcze 2 tyg temu 95kg 120 klatka 44 ręka (lewa 43) , duża talia :) A pozatym nie wiem czy ja dobrze mierzę ci i jak, zresztą nie ważne wymiary. Chiałbym po rprostu powolutku poprawiać sylwetkę regularnie ćwicząc bedz przesadnego obciążania organizmu (oj czesem coś tam juz w tym wieku wychodzi...)

==
/|ACI3|<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


biceps tyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38143
Unixos świetny biceps :)

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
Unixos jaki wymiar bica?

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1577
Efekty po około roku ćwiczeń

http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1131140711.jpg/

Zmieniony przez - Bajce92 w dniu 2011-07-14 11:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11571


takie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2589


:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 miechow mc4

Następny temat

Forma na 5 tygodni przed zawodami

WHEY premium