SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BF- dziwna sprawa.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Według pomiarów wychodzi mi, że mam 15% BF. Do niedawna coś nie chcoiało mi sie w to wierzyć i zawsze podawałem, że mam 20%, jednak mało prawdopodobne jest, żeby wszystkie pomiary były złe, więc chyba jednak jest tylko 15% BF. Jest to dla mnie zaskakujące, gdyż przy tak niewielkim otłuszczeniu powinienem dobrze wyglądać, a tak nie jest. Mój brzuch jest strasznie wypchnięty(właściwie zawsze taki był), mam 85 cm rano i 88 cm wieczorem w pasie przy 177-178 cm wzrostu, czyli zwykła oponka. Jeśli chodzi o inne partie to też rzeźby nie ma.

Moje pytanie- dlaczego tak sie dzieje, że przy tym samym poziomie BF jeden wygląda dobrze, ma dobrą rzeźbę, a drugi wygląda po prostu tłusto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
pomiary bf to wogole dziwna sprawa...mi mowia ze wygladam na mniej niz to wyszo w pomiarze caliperem....a na tej maszynie co sie ja trzyma przed soba to jak dla mnie za nisi mi wyszedl...wic walic cyferki:) heheh:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
Hmmm może po prostu ten co jest bardziej umięśniony ma lepszą sylwetke niż ten z mniejszą ilością mięsa przy tym samym bf%??
A czym robiłeś pomiar?? Tymi wzorami czy przy pomocy takie cyrkla medycznego?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zależy też ile masz mięśni na sobie

a 15% to wcale widocznych mięśnie się nie ma

poniżej 14-12% już się zaczyna

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
No kto wie jak umięśniony nie jestem- ważę tylko 76 kg przy 177-178 cm.

Pomiary robiłem tymi wzorami które uwględniały wielkość fałdów skórnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te pomiary na necie sa g. warte, ja na oko mam (mialem) dobrze ponad 20 % i sadlo na brzuchu jak nic, a jak wpisalem dokladnie wszystkie wymiary na jednej ze stronek to usilnie wychodzil wynik 12 %, na drugiej 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
W moim przypadku sprawa wygląda tak, że jak wciągnę i napnę brzuch, to jest spoko, widać nawet krate, ale jak brzuch mam luźno, to tragedia, szczególnie wieczorem. Reszta ciała nie jest zbytnio wyrzeźbiona(ale wiele tłuszczu nie ma), ale to może być kwestia tego, że mięśni to ja póki co za dużo nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Wielu zawodników ma wypchnięty brzuch, nawet podczas zawodów przy ekstremalnie niskim BF. Wystarczy spojrzeć na parę fotek z profilu BEZ napinania. Myślę, że po prostu to normalne - mięśnie brzucha też rosną, a zatem zwiększają swój obwód. Poza tym przy dużym zapotrzebowaniu kalorycznym wrzuca się sporo w siebie i może to też powoduje wypchnięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawodnicy maja wypchniety brzuch od koksu, bo od saa rozrasta sie tez watroba, popatrz na zawodnikow z lat 70 jakie maja brzuchy, oczywiscie tez nie byli czysci, ale srodki na pewno inne uzywali niz dzisiaj przynajmniej czesciowo

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-08-30 20:02:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
może już taka Twoja budowa
że masz wypchnięty brzuch, lordoza i takie tam

pozatym za wygląd oprócz bf odpowiada też poziom wody pod skórą, u każdego inny

spróbuj porobić arnoldowe zasysania na brzuch, może to coś pomoże

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
albo za dużo węglowodanów

mi np. brzuch pęcznieje jak zjem sporo warzyw ale to normalne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Być może iż mam za duży poziom wody pod skórą. Można jakoś ten poziom zmniejszyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase - SOGI ! zapraszam expertów

Następny temat

Luknijcie i ocencie pliz

WHEY premium