SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
Witam szukam do mojego zestawu jeszce BCAA-

https://sklep.sfd.pl/!!_PROMOCJE_!!_BCAA_600_kap._W_SUPER_CENIE_!!!!-opis2142.html

Opłaca sie to kupic???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
w sumie to jak remik

ktos gdzies kiedys wrzucal obliczenia i wychodzi nawet jakby glutamina byla za free...

mozna wiec brac smialo

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7575
a ja polecam bcaa tst hitec 500g bardzo dobre mozna kupic za 83zl lepiej wychodzi niz kapsulki biore wlasnie bardzo dobrze na mnie dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pampa999 gdzie te bcaa widziales za 83zl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7575
nie chce lamac regulaminu strony ja kupilem z rabatem za tyle bez rabatu 85zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ślij na priv. ostatnio widze ze właśnie bcaa sts(nie pamiętam dokładniej nawzy) jest mocno pimpowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
mi tez jak mozesz na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Przelicz sobie ile Cie wyniesie jedna porcja i porównaj z innymi produktami, wtedy będziesz wiedział czy warto.

Sam również uważam, że bcaa Xtra pomimo lekkiej podwyżki nadal wychodzi najkorzystniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7575
wedlug mnie zawartosc bcaa w tst jest wyzsza tyle ze nie ma l glutaminy natomiast bcaa xtra jest po atrakcyjniejszej cenie wybor nalezy do ciebie.
p.s.nie moge wysylac na priva wyskakuje mi ze nie jestem pelnoprawnym uzytkownikiem czy cos w tym stylu sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
activlab w przeliczeniu na same bcaa (pomijając glutaminę) najkorzystniej nie wychodzi. Choc zalezy tez co kto w jakiej moze nabyc cenie.

bo jak sts hi-teca są za 85, a bcaa xtra za 65, to wychodzi na to iz 1g bcaa w sts kosztuje 22 grosze, a w activlabie 26 groszy (podobnie jak olimp bcaa MC). Jesli dla kogos natomiast cenna jest glutamina - to oczywiscie bcaa activlab wychodzą znacznie lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono + glutamina + reszta

Następny temat

Jaka odżywka na siłę?

WHEY premium