SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
nie mylic ze sprzedawczykiem

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tutaj raczej chodzi o porownywanie ofert dla szarego kowalskiego, patrzac na najtansze oferty allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
widze ze temat sie lekko rozkrecil,ja kupie jekiesc BCAA w tabsach<proch idpada!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
większosc bcaa jest w ogóle w smaku ohydne


trecowe o smaku tropikalnym da sie przełknąc
w/w activlabowe
na szczescie są kapsulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja generalnie też wolę capsy

mi w prochu przeszkadza drastycznie wysoka ilośc dodatków smakowych.

nieraz jak sobie myśle, że przed treningim mam np zjesc porcje stacka przedtreningowego ze slodzikiem i kolryzatorami, do tego porcje, lub podwójnną porcje bcaa z dodatkami smakowymi i po treningu np preparat bialkowy ze slodzikami i jeszcze porcje bcaa ze slodzikami - to mnie***** strzela.

Przed i po silce myje zęby - a i tak przy obiedzie czuje posmak słodkiej chemii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
O to mi wlasnie chodzi za duzzo tych prochow-bialko,gainer,witargo starczy w prochu no moze jeszczze jakis stack wp rochu ale dla mnie juz zza duzzo wole capsy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
caps są wygodne i nie trzeba znosić smaku "chemii"

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
dobra dobra dextrozer ale kapsy maja oslone zalozmy ze lykasz bcaa w kapsach do tego leucyne w kapsach i dajmy na to krete lub spalacz to ile wychodzi tych kapsow dziennie i to niekiedy w stalej suplementacji ?

ostatnio skusilem sie na alri chain'd out kurde nie wiem co jest w srodku ale czuje sie jak za dawnych lat, koncze silke 70-75min i moge zasuwac na siatke na 2h

jeszcze pamietam ze xtend pomaranczowy swojego czasu jak lykalem KO czy CLOUTA mnie ratowal bo bez tego ciezko bylo to przelykac a tak to pieknie wchodzilo

kolejna dobra opcja odnosnie proszkow to jest kupienie se xtenda (149zł duzy) i dorzucenie sobie do porcji 5g leucyny promo na fa leucyna + shock za 100zł

trzeba kombinowac nie ma lekko

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2009-11-10 20:24:12

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hmm to nowy produkt chain'd out, ciekawe....wydalbys drugi raz na to kase?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono + glutamina + reszta

Następny temat

Jaka odżywka na siłę?

WHEY premium