SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARKI TYLNIE AKTONY ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 744
W jaki sposób można ćwiczyć tylnie aktony barków, zna ktos jakies dobre ćwiczenia ? Mam do dyspozycji sztange, sztangielki, laweczke.

Zawsze cwiczylem je w taki sposób zeunoszenie ramionprostopadle do tlowia lezac na lawce prostopadlej brzuchem do lawki. Niestety ja jakos specjalnie nie czuje aby aganzowaly sie te tylnie aktonny w tym ćwiczeniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Unoszenie ramion bokiem mw opadzie tłowia dobre cwiczenie.Pozdrawiam

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3122
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

za kilkanascie lat bede wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10748
Twoje cwiczenie jest dobre ale na mnie podzialalo najlepiej gdy: zaczalem cwicyzc tylne barki z plecami oraz przy wykonywaniu tego cwiczenia zatrzymaj w maksymalnym momecie napiecia barkow ( rece rownolegle do ziemi) na dwie senkundy rece i opuszczaj powoli az piecze!!

:-7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 899
Tomach - popieram. I nie za duży ciężar - trzeba robić bardzo dokładnie, wtedy działa.

Pozdrawiam.
Sierżant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3203
Innym dobrym ćwiczeniem (naśladującym spec. maszynę)jest rozciąganie expandera np. stojąc ; ręce lekko ugięte w łokciach , wyciągnięte przed siebie , równolegle do podłoża , dłonie skierowane do siebie ,, wierzchami''(podobnie jak do żabki) rozciągasz exp. do tyłu i kładąc nacisk na ruch negatywny powoli powracasz .

AJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=49882 

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Przede wszystkim świetne efekty daje rozciąganie mięśni naramiennych po każdej serii. Po takim treningu mięśnie są nabite jakbyś pompował je sprężarką.
po drugie to na tylne aktony polecam wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia z podporem o ławkę. Ale na maxymalnych ciężarach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 744
Okej dziś wieczorem wyprubuje ... kazde cwiczenie po kolei..

A propo to jak sie rozciaga Mięsnie naramiennie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 899
Zobacz http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm#5 

Pozdrawiam.
Sierżant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 698
Ekspander człowieku. Rozciąganie ekspandera obiema rękami po łuku do tyłu przyprawi Ci takie tylne aktony, że nikt nie uwierzy, że to bez sterydów.
Jak miałem 17 lat i pobawiłem się ekspanderem 3 miesiące (prawie codziennie) to kilku kolesi w szk. średniej podejrzewało mnie o kurację. Pierwsze 2-3 serie rób tyloma sprężynami/gumami żebyś zrobił po 12-15 powtórzeń. Kolejne 3-4 serie rób tyloma byś w serii mógł zrobić do max. 10 ruchów. Gwarantuję Ci, że po tych trzech miesiącach ciężkiej roboty dorobisz się i sporych plegarów i dużych tylnych i bocznych aktonów. Kiedy robiłem to ćwiczenie miałem zerowe pojęcie o ćwiczeniach siłowych i robiłem tyle serii ile fabryka dała przez co zwiększyła się dysproporcja klatki do pleców - zacząłem się garbić. Teraz staram się naprawić błędy młodości.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego.

Następny temat

Lekka kontuzja

WHEY premium