SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból przedramion i taki maly problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
Jeśli chodzi o ból w nadgarstkach to jest on spowodowany naciąganiem ścięgien i włókien mięśniowych przy jednoczesnym ich napinaniu. Kiedy odkładasz lub opuszczasz sztangę nadgarstki wyginają ci się do tyłu. Można to wyeliminować przez zmniejszenie ciężaru i kontrole ruchów nadgarstka lub zastosowanie bandaży usztywniających lub rękawiczek z usztywnieniem nadgarstka. Miałem ten sam problem i tak się go pozbyłem. Pozdro.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Podczas cwiczen uzywam rekawiczek i takich sciagaczy co maja tenisisci na nadgarstki, a ból jest mimo to.

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem tie bóle okresowe przedramion to normlana sprawa, przezwycięzyłem ból i już nie boli nic zawsze jak odkąłdałem sztang eczy cos to bolało ale teraz nie boli, samo przejdzie zobaczysz, duzo ludzi tak ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem tie bóle okresowe przedramion to normlana sprawa, przezwycięzyłem ból i już nie boli nic zawsze jak odkąłdałem sztang eczy cos to bolało ale teraz nie boli, samo przejdzie zobaczysz, duzo ludzi tak ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
Ściągacz nie usztywni nadgrastka tak jak bandarz.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
sciagacze jakich uzywam mozna zobaczyc na avatarze :-%

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
ja dodatkowo ćwicze na worku, więc po takim treningu z workiem, jakoś 30 minut po jego zakończeniu, mam taki ból w przedramieniu, że nie wnikam ! boli tak jak bymn wystawił ręke w zime gdzie jest -30 stopni i by drętwiała aż z zimna, i nagle ją do ciepłego wstawił, nie czuć jej wogóle a napierdziela :(, dlatego nawając w worek, zakłądam lekarskie ściągacze na nadgarstki (dostępne w aptece), owijki bokserskie i rękawiczki Mad-Max Extreme ze ściągaczami nadgarstka, dopiero na to zakłądam chwytaki :), wtey przedramie mam większe od bicepsa ale podczas treningu nie boli :)

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 176
Siemanerro!!!!!!
Miałem identyczny problem - według mnie to przez prosty gryf,zmieniłem ćwiczenie na hantle i przestało boleć.
peace

shaoli haszi


"spieniona woda o poranku..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25216
dokladnie mam ten sam problem.Podczas odkladania gryfu mam ogromny bol nadgarstka.musialem zrobic sobie tydzien przerwy.a teraz nawet nie wchodze na modlitewnik. cwicze na samych hantlach i jest spoko tzn nie ma przynajmniej bolu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Spoko panowie czyli to nic ciezkiego. Myslalem ze juz moze jakas kontuzja

Bez masy nie ma klasy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choroba a Trening?

Następny temat

Zmiana treningu ( pomóżcie experci !! )

WHEY premium