SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból piszczela.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Witam,
Dziś ok. 19 biegałem jakieś 35 minut(dopiero zaczynam biegać). Po 5-7 minutach poczułem ból po wewnętrznej stronie piszczela. Biegłem dalej i ból sie nasilał. Czy może to być spowodowane złą techniką wykonywania kopnięć. Zwykle ćwicze bez ochraniaczy czy może lepiej w nich ćwiczyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1361
Podobnie jak kilka osób wyżej, jak zaczynałem trenować miałem identyczny ból. W zasadzie tylko podczas biegania czy to na dworzu czy na rozgrzewce w klubie. Wrażenie jakby piszczel łamał się w pół.

Przejdzie jak nogi przyzwyczają się do wysiłku.

Hart ducha i siła woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3591
Powodów może być wiele,najlepiej skonsultuj to z lekarzem jak ból się będzie nasilał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3140
Napewno lepiej dla twojego zdrowia będzie jak będziesz trenował w ochraniaczach. A co do bólu to najlepiej będzie jak skonsultujesz to z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ból może być spowodowany czymkolwiek.
Zakładaj ochraniacze.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Powodem bolu piszczela w czasie biegania moze byc zła rozgrzewka przed bieganiem, ja np jak sie nie rozgrzeje to mnie bola strasznie nogi, dlatego lepiej dobrze sie rozgrzej przed bieganiem a napewno poczujesz roznice.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
Witam,
Mam ten sam problem, nosilem sie z zamiarem zalożenia takiego tematu, ale szukałem najpierw odpowiedzi w innych tematach. Wiec tak, bol po wewnetrznej czesci piszczela odczuwam tylko i wylacznie podczas biegania. Trenuje w ochraniaczach i podczas treningow bolu brak. Bol tylko i wylacznie podczas biegania. PETEK, moze masz ten sam problem. Ktos mi mowil, ze mam slabe miesnie te wzdluz piszczela (nie znam jakis fahcowych nazw), i ze to po prostu jak zakwasy. Mam 4 treningi w tygodniu, sporo kopania itp. , takze czy na prawde te miesnie sa az tak slabe, czy to cos innego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
tazbuch

a rozgrzewasz sie przed bieganiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12609
1. tj. młodykks
2. Po jakim podłożu biegasz? Asfalt, chodniki? Jeżeli tak to zmień na trawe, tartan, jak masz mozliwość to nawet las.

Zmieniony przez - EmilG w dniu 2009-04-02 09:51:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 815
mlodykks

no w sumie nie :), bieganie traktowalem jako rozgrzewke... sprobuje. co do podloza, to raczej dluzsze biegi robie poza miastem (las/łąka), ale np. bywa tak, ze rano musze przebiec 100m do autobusu i juz po kilku/kilkunastu krokach czuje ten bol w piszczelach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
tazbuch

No traktujesz jako rozgrzewke, ale rozgrzewka nie trwa 30-40 min :) Dlatego musisz przed biegami sie dobrze rozgrzac 10min wystarczy w zupelnosci plus rozciaganie, wymachy itp
Jesli mozesz to biegaj w jakis starych adidasach, lub jesli masz to w profesjonalnych butach dla biegaczy :).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
W której części po wewnętrznej stronie? Punktowo (na górze lub na dole, może po środku), czy na całej długości? Opisz bliżej ten ból - kłucie, tępy ból, który nsila się przy uderzeniu o podłoże?

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najbrzydszy bokser świata

Następny temat

po jakim czasie.....?

WHEY premium