SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol w stawie biodrowym?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
Hm nie wiem co jest przy rozciaganiu dynamicznym i wymachiwaniu nogami do przodu do gory mam taki jakby bol w prawym stawie biodrowym jak lewa unosze to jest spoko nic nie przeskakuje a w prawym czuje takie "przeskakiwanie" jakby.. ma ktos tak ?? mozna jakos temu zaradzic

i jUst dOnt gIvE a f***

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4553
mam dokładnie to samo też nie wiem co to jest. chętnie poznam odpowiedź

Pawełek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja tak miałem też , uspokój sie na razie nei machaj nogą za dużo jażeli już sie rozciągasz to statycznie , dynamiczne spokojnie jeżeli już musisz nie kop tą nogą , masuj to sobie w wannie u mnie przeszło samo , ale wiem że to nei boli aż tak ale ogranicza neico ruch i wkurza mi minęło po tygodniu dwóch jeżeli samo nei przejdzie za tydziwn dwa udaj sie do lekarza sportowego


ps jak mi czasem tak rpzeskoczyło że bolało to tak jakby to "nastawiałem : czyli prostowałem prawą noge stawałem na palcach i [pzenosiłem ciężar ciała na lewo i odginałem sie w lewą strone i do dtyłu wypychając biodro w przód i jak mi tak wskakiwalo spowrotem to było dobrze

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-01-08 13:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
ja tez tak mam czasem ale jka ise dobrze rozgrzeje to po problemie albo jak ustawie odpowiednio noge

to tak jak z tym dowcipem
"-Mam dla Pana super nowosc maszynka do golenia 3D wklada pan glowe do srodka i po 5sekundach jest pan ogolony
- ale jak to mozliwe ze pasuje ona dla kazdego przeciez kazdy ma inny uklad twarzy?
-po pierwszym goleniu panska twarz bedzie pasowac idealnie do maszynki "


i tak samo z biodrem z czasem sie jakos dopasuje


a na powaznie teraz to nie masz sie co przejmowac jednak jesli bedzie ci sie to powtarzac regularnie i bedzie wywolywac bol to idz na przeswietlenie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
ok Dziex za wypowiedzi ). Kiedys tak nie mialem dopiero od jakiegos miechu ??. Dowcip dobry ; p

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
mi ten dowcip tez sie podoba

a jak dlugo trenujesz;-> mimo wszystko nie mozna tego bagatelizowac musisz to obserwowac ale bez psychozy

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
mam dokladnie to samo ze stawem ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
trenuje kicka 3-4 miesiac..

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 686 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15802
Zaczelo sie to tak ze kiedys podczas biegu mi cos strzyknelo i bolalo strasznie. Przez dlugi okres czasu nic mi nie bylo, dopiero na treningach MT to o sobie przypomnialo. Nie zeby mnie strasznie bolalo itp ale strzyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 917
To w sumie tak nie boli ... ale jak sobie mysle o tym, kopie ta noga i wogole to bleee ; p wkrecam sobie ze mi noga odpada itp ; p

i jUst dOnt gIvE a f***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
chyba każdy to odczówa. Najbardziej dokucza, gdy dynamicznie się machnie noga w powietrze (frontalnym) i postara na chwilę zatrzymać... :C Wystaczy pokręcić nogą w powietrzu, może być nawet samym kolanem, lekko się porozciągać i powinno "załapać" ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MWAI THAI czyli dziennikarze tv...

Następny temat

Kto jedzie na MP Taekwondo parami?

WHEY premium