SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold - psychika, motywacja do treningu - klucz do sukcesu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34328

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Az mi sie nie chce wiezyć ze ktoś to wygrzebał:D Dawno mnie nie było zawirwania zyciowe

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
To może mały SOG za odświerzenie tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Przeczytałem 2 razy całe i napewno nie ostatni raz tu zaglądam :D Achh ten Arnold... :)

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 49 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 144
arnold to przedewszystkim ogromna ambicja. nawet gdyby nie był kulturystą zostałby kims wielkim - tak było mu znaczone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1178
jest to jeden z niewielu ludzi ktory mial ambicje by cos robic.. robic cos dla siebie.. dazyl do celu mimo przeszkod i mu sie to jak widac udalo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Jest tez człowiekiem który rozwijał nietylko swoja muskulature ale takze umysł

Zmieniony przez - Locu w dniu 2007-10-14 12:54:41

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7014
Przeczytałem całe Artykuł ogólnie bardzo fajny i przyjemnie się czyta. Nawet mnie zmotywował trochę. SOG jak wejdzie

"Go Hard Or Go Home..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ja szczerze polecam książkę Sekret autorstwa Rhondy Byrne.

Jest to tak jakby rozwinięcie tego, co mowił Arnold. Mozna sie na wlasnej skórze przekonać, jak pozytywne myślenie potrafi przyciągnąć cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Sory że odświeżam ale ostatnio zauważyłem wiele osób szukających motywacji i zakładających bezsensowne tematy, myślę, że przeczytanie tego artykułu powinno im pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
pokrywa się to z nauką jednostek specjalnych - psycha to 70% sukcesu

"Górnik zawsze wchodzi najgłębiej ;)"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klatka

Następny temat

Biceps i triceps na jednej sesji- kilka pytan

WHEY premium