Najwięksi kulturyści na świecie będą ze sobą rywalizować już 3 marca 2018 roku w Stanach Zjednoczonych na zawodach Arnold Classic. Znamy już listę zawodników, których nazwiska opublikowała strona http://www.arnoldsportsfestival.com/ . Rok 2017 był dość szalonym rokiem dla sceny kulturystyki. Wiele się wydarzyło, zarówno dobrych, jak i złych rzeczy, jak chociażby śmierć znanych sportowców, w tym Richa Piany i Dallasa McCarvera.

Patrząc na listę zawodników, którzy wystartują w przyszłym roku, wiemy z pewnością, że jednej z bardziej prestiżowwych zawodów na świecie- Arnold Classic będą naprawdę DUŻE.

 

Cedric McMillan odniósł największe zwycięstwo w swojej karierze, wygrywając podczas Arnold Classic 2017. Czy obroni swój tytuł i tym razem? Już oświadczył, że ma zamiar to zrobić, na cześć swojego bliskiego przyjaciela Dallasa McCarvera, którego pokonał w 2017 roku. To będzie z pewnością ogromna rywalizacja pomiędzy trzema byłymi mistrzami Arnold Classic (Cedric McMillan, Dexter Jackson i Dennis Wolf) którzy zawalczą na scenie, by zdobyć najwyższe trofeum! Jak myślicie, kto ma największe szanse na zwycięstwo? 

 

Komentarze (0)