Fani Arnold Classic na pewno są bardzo rozczarowani wiadomością, że jeden z ulubieńców fanów Cedric McMillan nie weźmie udziału w Arnold Classic 2021. Po tym jak doznał kontuzji, jego lekarze doradzili mu, żeby nie startował w zawodach, ponieważ nie jest jeszcze w 100% sprawny. Rok temu złamał rękę, która wymagała operacji. W lutym usunięto mu metalowe igły, które utrzymywały kości na miejscu podczas gojenia. Nie wiadomo, czy jest to uraz, który nadal sprawia Cedricowi problemy.

Jedną z osób, która z pewnością będzie tęsknić za Cedrikiem, jest Arnold Schwarzenegger. Legenda kulturystyki wierzy, że kultowy zawodnik ma potencjał, aby być najlepszym na świecie. Warto wspomnieć, że Cedric nie przegapił Arnold Classic od 2013 roku, a w 2017 roku wygrał jedną z tych imprez. Rezygnacja z udziału w tegorocznych zawodach oznacza również, że nie weźmie udziału w Mr. Olympia 2021.

Ta wiadomość z pewnością nie jest korzystna dla organizatorów Arnold Classic. Po tym jak stracili głównego sponsora RedCon1 po komentarzach Schwarzeneggera „Screw your Freedom”, teraz tracą jednego ze swoich najlepszych sportowców. Niektóre media sugerują również, że Cedric zdecydował się zrezygnować ponieważ RedCon1 to także jego główny sponsor. Opublikował krótki post na swoim Instagramie:

„Chciałem tylko poinformować wszystkich, że nie będę w stanie rywalizować w Arnold w tym roku, ponieważ wciąż wracam do zdrowia, a doktorzy powiedzieli „nie, panie McMillan”. To pierwszy rok, w którym przegapię imprezę od 2013 roku. Nie mogę się doczekać powrotu na tę scenę. Ale wiecie co, będę tam jako część zespołu transmisyjnego! Mam nadzieję, że ja i Arnold zorganizujemy imprezę razem, to byłby dla mnie zaszczyt. Mam nadzieję, że pomogę wam wszystkim, którzy będą oglądać ten program w sieci, poczuć się inaczej. Módl się za mnie, abym nie wypowiadał wielu przekleństw ha ha”.

Wielka szkoda, że nie zobaczymy w tym roku Cedrica. Mamy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia!

https://youtu.be/lEdIf6phYII

Komentarze (2)
Rafal.b506

Faktycznie wielka szkoda. Był moim faworytem.

1
Gats 2

Uraz dłoni niebezpieczna sprawa.

0