SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mam odpowiednich warunków do treningu....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 240
Nie mam odpowiednich warunków do treningu....
Mam 17 lat, waże 68 kg i jestem wysoki na 187 cm. NIe ćwiczyłem prawie rok. Jednak teraz coś we mnie weszło i mam ochotkę do ćwiczenia, jednak nie mam jak. Mieszkam w internacie i do dyspozycji mam tylko 2 hantelki i ściskacze:) wiec chyba nie za duzo. W internacie jestem od poniedzialku do piatku. Gdy w piątek przyjezdzam do domku, no i w sobote mam dostep do silowni i tam moge sobie dopiero porzadnie pocwiczyc. Wiec mam tylko dwa dni w tygodniu porzadnego treningu. Tymi hantlami cwicze glownie biceps i triceps, bo chyba tylko tyle mozna. Natomiast nie wiem co trenowac na silce w te dwa dni, nie wiem na co sie zdecydowac. Czy jakies poszczegolne partie miesni czy tez wszystkiego po trochu?? Nie mam pojecia... wiec prosze o pomoc
DZIEKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1024 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7859
ja bym sobie pobiegal przez okres pobytu w internacie a za cwiczenia wziol sie na powaznie mieszkajac juz w domu z pelnym dostepem do silki i co wazne przy diecie do garow

Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę,
po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić.
Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Tymi 2 hantlami możesz trenować całe ciało, ważne tylko, żeby można było zmieniać ciężar. Popatrz w atlasie. Przydałaby się tylko jakaś mała ławeczka (bez stojaków) żeby robić wyciskanie na klatkę (na upartego możesz pokombinować z taboretem).

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2211
Słuchaj ja tez cwicze klate w domu hantelkami nie mając ławeczki. Poprostu układam na ziemi stos grubych i szerokich ksiązek i jakies podparcie na głowe i cwicze!!! Jak narazie mam zadziwiająo dobre efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki a trening

Następny temat

Trening na mase - pytanie.

WHEY premium