SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arnold - psychika, motywacja do treningu - klucz do sukcesu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34387

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Tu jak najbardziej zgadzam się czasem przychodzą ciezkie czasy ale mozna je przetrwać w sposób wodyna wydaje się chyba najlepszy!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Na pewno odradzam redukcje w takich okolicznosciach...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
art swietny sogacz jak wejdzie to poleci
w 100% zgadzam sie z ta teoria!!!

...:::motto na dziś masa musi iść:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
To wiadomo ze redukcja odpada bo jak nie dostarczymy wystarczającej ilosci białka to bedziemy przepalac miesnie a to juz mija się z celem ale jak napisałeś zawsze da się przezyć jezeli się chce

JAK SIĘ NIE MA CO SIĘ LUBI TO SIĘ LUBI CO SIĘ MA!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Napisalem bo sa i tacy o wszystko wbrew rozsadkowi robia zeby sie pozniej usprawiedliwiac z porazek zyciowych...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Odswiezam bo ciekawy artykul a sam szykuje cos o podobnej tematyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Technike silowa szlifuj...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-01-27 01:40:38

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
To Thiago2 jak napiszesz swój art to wyślij mi powiadomke chętnie przeczytam!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 825
po przeczytaniu tego mam wrażenie że to wszystko zależy od psychiki..że bez tego nic się praktycznie nie osiagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Psychika czlowieka to potega! Nie bagatelizuj tego. Osobiscie swego czasu mialem zamiar wybrac sie na studia na US-kierunek psychologia ale trzeba miec 99/100...:/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klatka

Następny temat

Biceps i triceps na jednej sesji- kilka pytan

WHEY premium