SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AndroChem Problem - Zestaw Redukcyjny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
1. WIEK: 22
2. WAGA: 125kg
3. WZROST: 183cm
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 125
-udo: 75
-talia: 120
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat / Powrót po 2 latach przerwy - Wcześniej ćwiczyłem czysto rekreacyjnie obecnie zależy mi bardzo na poprawie sylwetki.
6. DIETA:
-białko: 300g
-węglowodany: 300g ( CC )
-tłuszcz: 50g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: Partia 2x tydzień / po każdym treningu cardio 20 min / 2x week Cardio 1h
9. CEL CYKLU: Redukcja/Rekompozycja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Pierwszy cykl ( obecny )
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Duże do tycia / Kiedyś redukcja -36kg w 12 msc udana jednak nie utrzymana.
13. STAN ZDROWIA: Problemy ze stawem biodrowym i kolanowym
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Duże do łysienia / brak zarostu na twarzy i ciele.
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: brak
-przysiad: brak

Witam,

Na wstępie przepraszam iż mój pierwszy temat na tym forum zaczyna się od tego działu.

Obecnie jestem na redukcji ( 4 msc dobiega końca ).
Od Marca zredukowałem 16 kg
Pas spadł ok 12 cm
Biceps wcześniej 42 obecnie 43,5/44

Od początku redukcji Enan 750/NPP 350 /T3 75

Obecnie :
Tren Androchem 350 week / Bite codziennie po 50
Master Androchem 350 week / Bite codziennie po 50
Enan Androchem 750 week / Bite co 2 dzień po 250
EXE 1/4 tab 2ed
T3 60 / T4 100
Metformina 500

Od momentu wejścia na tren nie poczułem ani jednego skutku ubocznego. Spię bardzo dobrze spokojnie do 9h ( czasem i 4h ale z przymusu ) , jestem bardzo spokojny itd. Waga ruszyła w dół po 2 tyg postoju przed wejsciem na tren. Zawsze ten sam dostawca i zawsze wszystko było idealnie.

Przechodząc do meritum , czy możliwym jest że mogę aż tak dobrze reagować na skutki uboczne ? a może stężenie jest bardzo zaniżone ?

Następna kwestia , od momentu dokończenia mastera Nexium i przejścia na Androchem odczuwam mega ból w miejscu po iniekcji tak ok. 2h po podaniu zaczyna się obolałość przypominająca stłuczenie i ustępuje po ok.2 dniach. Czy to normalne przy Masterze AndroChemu ?

Dziękuję za odpowiedzi i sugestie :)




Zmieniony przez - WID-1994 w dniu 2016-07-21 10:58:15

Zmieniony przez - WID-1994 w dniu 2016-07-21 11:00:29

Zmieniony przez - WID-1994 w dniu 2016-07-21 11:04:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Biłem ostatnio cypio z andro i miejsce po strzale pobolewało trochę na drugi dzień. Później zmieniłem na primusa i zero bólu. Oba laby trzymały dobre stężenie teraz jade ture z andro i też nie narzekam. Apetyt na maxa w góre, zero zgagi zero problemów żołądkowych. To mój pierwszy cykl na oralach więc nie mogę porównać do mety czy np wina, ale mi ten środek bardzo podpasował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po dodaniu trenu jest jakaś lepsza regeneracja? Więcej siły, sylwetka sie poprawiłą jakoś znacząco? Ale można to sprawdzić, kup po prostu inny tren i tyle, jak będzie to samo to będziesz miał odp.
Nie biłem mastera andro, to nie wiem czy boli, ale np cypio dość boli/bolało


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-07-21 12:32:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Tak, susta andro tez bolesna ale bardzo dobra.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Dziękuję za odpowiedzi.

Tak efekty jakieś są tak mi się przynajmniej wydaje - szczególnie treningi takie mocniejsze idą i dłuższe.

Obecnie nie mam funduszy by zakupić inny tren bo mam andro zakupionego na przód , wiem mój błąd. W następnym cyklu po mostku poleci cały zestaw Cybera to wtedy będę miał porównanie.
Możliwe jest , że trafiła się zaniżona partia tzn złe rozlanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, ale tak jak piszesz sprawdzisz na sobie to najlepsza odp jaką możesz dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mnie enan też boli teraz będę miał tren Ace i zobaczymy ale raczej na Genesis przechodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Ja od następnego cyklu będę leciał tylko Cybera... chyba na przestrzeni kilku ostatnich lat najlepszy lab.

Drodzy koledzy a co uważacie o dorzuceniu Clenu na ost 4 tyg redukcji przed mostkiem czyli od 10 września ?
Może lepiej ten clen wrzucić na mostku/ pct ?

Posiadam 100 tab Vermodje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
120 w pasie masz więc tu jest jeszcze z pół roku redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw 4tyg ostatnie redukcji?ja proponowalbym vlcd zeby to dobrze zlecialo bo te 25cm to raczej obowiazkowo zeby dobrze to wygladalo a o to Ci chodzi napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Jeżeli chodzi o Pas to wiele ludzi mówi mi że to nie możliwe że mam 120 mam bardzo szerokie biodra i z natury talie ale zgadzam się z wami że to trzeba doredukować.

Natomiast chce zrobić ten mostek po to żeby ogarnąc lipidy i układ krążenia bo mam bardzo wysoki cholesterol ogólny i zły
LDL ok 430mg/dl

Tak , że chce troszkę dać odpocząć organizmowi tak ok miesiąca i potem ciąg dalszy :)

VLC nie dla mnie próbowałem wiele razy i dobrze czuje się na obecnym poziomie ww
Poprzednio gdy redukowałem 36kg przez cały okres miałem dość wysoko ww jak na endomorfika i redukowało mi się rewelacyjnie jedynie w ilościu tłuszczu zmieniałem. Na niskich węglach czuję się bardzo ospały oraz nie jestem w stanie robić zadowalających mnie treningów.



Zmieniony przez - WID-1994 w dniu 2016-07-21 15:21:02

Zmieniony przez - WID-1994 w dniu 2016-07-21 15:24:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Jakiś syf może masz w tym flakonie Androchemu. Warto było zmieniać z środków bezbolesnych na bolesne i się męczyć? Andro tren ace w ostatnim czasie sporo mieszanych opinii, więc coś w tym może być.

Ciekawe stwierdzenie się nasuwa, to jak to jest w Polskich Realiach każdy chwali, a tutaj się okazuje, że większość środków z Androchemu powodują ból ? cypio, enan, master?
Osobiście nie biłem, znajomy bił propa i nie wytrzymał, po 1 flaszce odstawił, przeszedł na Alphe.

Mnie master jeszcze nigdy nie bolał, bez względu na firmę.


Zmieniony przez - hgh-line w dniu 2016-07-21 15:40:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania przed pierwszym cyklem czy sa ok ?

Następny temat

Wypadanie włosów z cebulkami

WHEY premium