SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AndroChem Problem - Zestaw Redukcyjny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Wczoraj chciałem sprawdzić czy ten tren jest bardzo zanizony czy poprostu to sam olej.

Przybiłem 100 i powiem tak:
Nie mogłem zasnąć do 1 w nocy ( normalnie chodzę spać ok 22 ) rano nie mogłem się dobudzić i wstałem mega lewą nogą. Mocz rano jakiś taki rdzawy po nocy ( bardzo ciemny ). Humor na dzień dzisiejszy kiepski lekka senność.

Co o tym myśleć ? Przybić jeszcze raz 100 i testować czy wrócić do 50ed ?

Na dniach będę miał 1 flakon Cybera bądz Nexiuma więc będę miał pełne porównanie.


Myślę na lekkim obcięciu węgli tak do ok 150 i będę obserwował jak znowu będę zle reagował na obcinanie węgli to wrócę na wyższe.

hgh-line zmieniłem z Genamedu na AndroChem bo podobno to lepszy under.
Jeżeli chodzi o mastera to leciał Nexium i wskoczył Andro bo dill miał chwilowy brak Nexa.


Zmieniony przez - WID-1994 w dniu 2016-07-22 10:25:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij pić więcej wody skoro sikasz na brązowo, bo po jednej ini tak się nie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Dziennie idzie ok 7l czystej wody ( 5 l w ciągu dnia 2 l na treningu )
Oprócz tego leci żurawinka i uroforasept ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
7l? Sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
ja pije 9 litrow w samej pracy. to zalezy od osoby taka mam potrzebe. takze spoko. a z rana tez mam zolty mocz jak rdza nawet pomaranczowy standard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 367
Ja mam pracę typowo siedzącą , tak że to 5l w trakcie to jest udręka ale staram się do tematu podejśc bardzo poważnie i trzymam się wszelkich wskazówek odnośnie bycia ON.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
no to mozesz 4-5 litrow w caly dzien na spokojnie nie ma co w siebie lac na sile bo to tez zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Zestaw fajny możesz dodać ECA lub heliosa lub , brać na przemian te środki. O labach nie będę pisał mamy od tego , osobny temat.

Jeszcze jedna uwaga dodaj do masteru tabletkę lub dwie provironu , jesteś młody z prostatą nie powinno być większych problemów, pod koniec cyklu , poszukaj dobrego oxandrolonu i kończ cykl na oxandrolonie i provironie przez 7-10 tygodni. Dawki około 40-50mg oxandrolonu + 2razy 25mg provironu, do tego zestawu dołóż winko symboliczne 10mg np 2razy 5mg.
pozdrawiam.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Biłem ostatnio cypio z andro i miejsce po strzale pobolewało trochę na drugi dzień. Później zmieniłem na primusa i zero bólu. Oba laby trzymały dobre stężenie teraz jade ture z andro i też nie narzekam. Apetyt na maxa w góre, zero zgagi zero problemów żołądkowych. To mój pierwszy cykl na oralach więc nie mogę porównać do mety czy np wina, ale mi ten środek bardzo podpasował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania przed pierwszym cyklem czy sa ok ?

Następny temat

Wypadanie włosów z cebulkami

WHEY premium