SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 567
Cos mocnszwgo chcialem na luty i marzec tak jak pisalismy wczesniej zeraz chcialem tylko miesiac cardio pocisnac bo mnie przylalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
co sądzicie o Ripped Freak? brał ktoś? jakie efekty?

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Kossak moze byc ten sciteca, stymulantów nie ma dużo to aż tak szybko się nie przyzwyczaisz do nich.

Maleni123 stary był ok, ten nowy już gorszy, lepiej da się coś wybrać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Witam redukcje rozpocząłem od Machine man burner teraz szukam jednak jzu czegos mocniejszego. Poziom tkanki troche ponizej 20% zalezy mi na jak najlepszym spalaniu pobudzenie nei jest az tak wazne. Zastanawiam sie nad chwalonym Alphamine z PES (wersja bez johy), scorch, revex? A moze cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak pes bez johy to revexa weź

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Tak PES bez johy jest...Zastanawiam sie równeiz nad black bombs w prochu lub hyperlean Fx7 nowa wersja bez johy bo przy moim bf joha chba sensu nei ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 567
a wiec jestem na koncui puiszki SCITEC - TURBO RIPPER
zostalo mi ok 10 dni i chcialbym teraz cos mocniejszego ...
Caly czas podjadam mono ciekawi mnie czy mono na redukcji tez trzyma wode pod skora czy raczej nie ma na to szans przy cardio i spalaczach.

moje typy spalaczy prosze o pomoc;

Animal Cuts 42 Packs

D4 Thermal Shock(yoha )

HydroxyCut Hardcore Elite

Scorch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 567
Super HD
Cellucor


Zmieniony przez - Kossak w dniu 2014-11-23 20:11:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Kossak każda kreatyna zwiększa nawodnienie.

D4 Thermal Shock ta yoha to jest korzeń, pieron wie jaką ma standaryzację do HCL.

Mozesz wziąć scorch revex i yohimbinę hcl osobno

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 567
super hd czytam niesamowite opinie na amerykanskich stronkach tam jest chyba tez yoha..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium