SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak opcja jedynie przed treningiem to zacznij od 2 kaasów i 2,5 mg johy przed treningiem jak ok to daj 5mg

jak bedziesz chciał dawać w razy dziennie to na czczo 2 kapsy i joha i przed treningiem tak samo jeśli trening robisz w odstępie minimum 6 godzin od porannej dawki
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1037
Przed treningiem nadczczo planuje i po 3godz. śniadanie B+T. Dzięki, właśnie o taką odpowiedż mi chodziło. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
Witam,
Szukam najlepszego spalacza tłuszczu.
Jestem w miarę aktywny fizycznie 2-3 razy w tyg gram w piłkę nożną.
Chce do tego dołożyć jeszcze poranne bieganie przed śniadaniem.
Proszę o radę jakiego najlepiej użyć spalacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak chcesz wiedzieć jaki jest najlepszy dla Ciebie to się nie da powiedzieć bo nic o Tobie nie wiadomo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
limak777
Witam,
Szukam najlepszego spalacza tłuszczu.
Jestem w miarę aktywny fizycznie 2-3 razy w tyg gram w piłkę nożną.
Chce do tego dołożyć jeszcze poranne bieganie przed śniadaniem.
Proszę o radę jakiego najlepiej użyć spalacza


Najlepszym spalaczem będzie dieta z deficytem kalorycznym i ćwiczenia aero / interwały / trening.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Hej ! Za dużo naczytałam się wpisów na forum i juz zupelnie nie wiem jaki spalacz kupic :( Sporo przewija się tu osób naprawdę znających się na rzeczy,wiec do nich kieruję ogromna prośbę w pomocy przy wyborze ;) Kobieta, 26 lat, 175 cm wzrostu, waga 62 kg, aktywność fizyczna : w tygodniu 4x fitness po 2 h zazwyczaj ( czasem godzina jak mam slabszy dzien, zawsze zajecia typu ABT, TBC ,czasem stretching,duzo brzucha,generalnie na fitnessie jestem nastawiona na rzeźbienie) do tego poza fitnessem codziennie bieżnia 1 godzine ( predkosc dopasowana do tetna-takiego na spalanie tkanki tluszczowej) czasem zamiast biezni rower/rolki,zalezy od pogody ;) Co do diety, jem głownie białko, wegli praktycznie wcale, odchudzając sie(wazylam 69) przyzwyczailam sie do takiej diety i teraz juz powoli ,ale tez waga leci w dol, ale chcialabym pomalu przestawic sie na diete dopasowaną do aktywnosci fizycznej,bo czesto brak mi energii wlasnie przez brak wegli, chce wrocic do swojej wagi poprzedniej czyli 55 kg, proszę polećcie mi dobry spalacz ,ewentualnie jeszcze jakies suplementy (bialko pije fitness authority, przerobilam juz wiele,to mi najbardziej podchodzi) ,co do spalaczy wczesniej bralam usa cutting edge,chcialabym zmienic,bo podrozal 100%
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Miałem cuting edge kiedyś moze z 2-3 lata temu i cena była podobna
https://sklep.sfd.pl/USA_Labs_USA_Labs_Cutting_Edge-opis1110.html

Przetestuj sobie https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
dziekuje ;) ! juz zerkam, co do cutting edge, juz go biore ok 2 lat i cena zawsze byla ok 60 zl, aktualnie wszędzie 100minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wiem dlaczego tak podskoczył na alledrogo nawet widzę 999zł i tak czytam aukcję i nie wiem o co biega z tą ceną

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
pisałam juz do sklepu z allegro,gdzie zawsze kupowałam ten spalacz, wytlumaczyli mi ten wzrost ceny tak : "wczesniej to byla promocja " , haha, wiec dluuugo trwala ta promocja :P pytanko mam jeszcze, bo wyczytalam,ze dobrze dorzucic do spalacza bcaa , wiec wlasnie szukam czegos takiego , pytanie tylko kiedy go brac/pić? jesli przykladowo rano biegam godzine na biezni a popoludniu ide na fitness, badz odwrotnie rano fitness a wieczorem bieznia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium