SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Brak tłuszczy, brak ww, równie dobrze możesz do obozu pracy ją wysłać. Spalacz niepotrzebny. Kasę zaoszczędzoną kiedy już zrezygnujecie z tego "Trenera" zainwestuj w dietę :)



Zmieniony przez - Derris w dniu 2015-05-22 15:46:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 567
Witam mam pytanie .
Zaczelem diete na Dymaburn extrem i powoli mi sie konczy puerwszy miesiac. Trmeraz chce cos mocniejszego mam do wyboru kilka opcji

Cellucor - Super Hd

MuscleTech - HydroxyCut Hardcore

Iron Maxx - Hellfire

MAN – Scorch 168

Napisze tylko ze dymaburn juz mnie tak nie rusza teraz chce miesiac cos mocniejszego i bede konczyl 3 miesiac na ECA
Dzieki z pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Hej, moje pytanie nie będzie niczym zaskakujące. Chce ruszyć w końcu jakoś swoją wagę i nie tylko wszystko od 1,5 miesiąca stoi w miejscu. Trochę o mnie: kobieta, 66kg, bf 24%, trening + dieta.
Dieta:
35g płatków owsianych + 160g owoców o niskim ig + 25g odżywki białkowej + 18g orzechów
90g kurczaka, ryż/makaron, warzywa
90g kurczaka, ryż/makaron, warzywa
90g kurczaka, ryż/makaron, warzywa
zamiast kurczaka jest np. indyk wołowina w gramaturze 90g lub rybe białą 110g do każdego posiłku trochę oliwy z oliwek, większość potraw dusze, griluje itp
posiłek po treningowy jaki jem to np 25g odżywki białkowej + wafle ryżowe 4/5 sztuk.
Trening np.
1. Wznosy sztangielkami przodem, naprzemiennie,
w siedzeniu
2. Wzosy sztangielkami bokiem, w siedzeniu
3. Wznosy sztangielkami bokiem w opadzie tułowia
4. wyciskanie sztangielek siedząc na ławce
5.Uginanie rak w siedzeniu na ławce w uchwycie młotkowym
6. wyciskanie francuskie hantelka trzymanego oburącz, stojąc
ABS:
1. spięcia ciała na macie z nogami uniesionymi ku górze,
2. scyzoryki na macie
3. spięcia brzucha na fitballu, z obciążeniem trzymanym na klatce piersiowej


cardio 30 min

Chce zredukować trochę tłuszczu jakimś wspomagaczem ale po animal cuts było mi nie dobrze


Zmieniony przez - sylwiam w dniu 2015-05-23 13:05:10

Zmieniony przez - sylwiam w dniu 2015-05-23 13:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Kossak, wrzuciłeś strasznie niszowe spalacze, osobiście mogę ci polecić Meltdown z VPX.
Sylwia, jak chcesz dokładnej porady co do diety to wrzuć ją w kalkulator na potreningu i załóż swój temat w którymś z działów, jeśli po cutsie było ci niedobrze możesz spróbować Clenburexin z Treca.

Zmieniony przez - Derris w dniu 2015-05-23 14:32:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 567
Nie mam dostepu do tego wszystkiego co aktualnie w polsce jest . Mieszkam w niemczech . Co
Masz na
Mysli niszowe spalacze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Kossak , też mieszkam w niemczech i kupuję suplementy ze sklepu https://sklep.sfd.pl :) więc nie widzę problemu żeby zakupić od nich :) W jakim mieście mieszkasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
sylwia jak po animalu Ci niedobrze to j/w cleburixen lub
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html
https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_T-Burner-opis31651.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Miałem na myśli to że bardzo rzadko widuje u kogoś spalacze tych firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 567
Jak to jest z tyn zamawianiem z sfd sklep za granice?
Wysylaja za pobraniem?
A o tych spalaczach wie ktos cos? Jakies doswiadczenia porownania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1001
Ja zamawiam suplementy do Niemiec ;) . Niestety jest tylko przedpłata na konto :) Ja teraz biorę Meltdown VPX :) Bardzo fajny spalacz :) Pobudzenia nie daję ale pocę się jak przysłowiowa świnia :) Clenburexin też dobry :) brałem kiedyś i jak skończę brać VPX to już przygotowane mam 180kap :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium