SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Panowie, aktualnie jest coś godnego polecenia na rynku? Lata temu jadłem produkty Revange i byłem zadowolony z thyrotherma, może pojawiło się coś lepszego? Dawno wypadłem z obiegu. Za produkty SFD dziękuję, bo na mnie kompletnie nie działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak czegos mocnego szukasz to tu https://www.sfd.pl/Mocne_przedtreningówki,_spalacze,_stymulanty_DYSKUSJA-t1186189-s34.html#post-18971439 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 165
Witam wszystkich,
wiele osób wypowiada się tutaj na temat różnych spalaczy, nie chcę powielać tematu z moim zapytaniem, więc bardzo proszę o osoby, które mogłyby mi pomóc swoją wiedzą na odpowiedź na forum w założonym przeze mnie temacie, o podanie swojej opinii na temat wymienionych spalaczy. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc

https://www.sfd.pl/Liporazor,_a_konkurencja-t1206303.html


Zmieniony przez - damiansmoke w dniu 2020-08-30 15:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
O ile Olimp Termo Speed Hardcore i Extreme są dość podobne pod względem składu, o tyle jak sam zauważyłeś, Liporazor już jest spalaczem tkanki tłuszczowej bezkofeinowym. Jeżeli nie potrzebujesz pobudzenia, to śmiało weź właśnie jego. Jeżeli pobudzenie będzie dla Ciebie przydatne, to dowolny z dwóch wymienionych lub jakiś inny. Nie są to mocno pobudzające spalacze, więc nie powinno być żadnych zejść. Jest to jednak mocno indywidualne, więc jedna osoba nie poczuje w ogóle pobudzenia, a inną będzie nosiło.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 39
Witam, dzisiaj kupiłem spalacz Olimp Thermo Speed Hardcore i jest to moja pierwsza styczność ze spalaczami. Wcześniej byłem na redukcji, ale bez żadnych wspomagaczy. Mam 23 lata, ważę około 94kg, mam około 188cm. Zalecana dawka spalacza przy mojej wadze to 3 tabletki, ale wiem że chcę zjadać maksymalnie 2 dziennie. W zaleceniach producenta jest napisane, że jedna przed śniadaniem i jedna przed treningiem, ale w moim przypadku to bezsensu, bo trening robię od 9 rano do około 10:30, a śniadanie zawsze jem o 11. Stąd moje pytanie, jak sensowniej dawkować tabletki? O której zjeść drugą, bo jedzenie ich w krótkim odstępie czasowym wydaje mi się bezsensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Każdy z nas inaczej reaguje na substancje psychoaktywne, takie jak np. kofeina obecna w spalaczach tkanki tłuszczowej. Z tego też względu najlepszym rozwiązaniem będzie (szczególnie u osoby, która wcześniej nie stosowała spalaczy) rozpocząć od minimalnej dawki. Będzie to jedna kapsułka około 20 minut przed treningiem. Zobaczysz jak organizm zareaguje i ewentualnie jeżeli nie poczujesz żadnego pobudzenia, to można będzie zwiększyć do dwóch kapsułek w porcji. Drugą porcję możesz spożywać np. do godziny 17 żeby nie mieć później problemów ze snem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 24 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1347
Hej, nie wiem czy ktoś tu jeszcxe zagląda, ale ciekawi mnie oxyslim i wasze opinie. Czy może lepsza sama joszka? Nie szukam czegoś co spowoduje palpitacje serca i trzęsące łapy ale ma być skuteczne. Takie lightowe rzeczy z apteki odpadają a nie chce inwestować w zielona herbatkę ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie etstowałem, ale jak to ten od dynamite to skąłd ma dobty

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium