SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
MetodaMen Jak się nie mylę TomQ stosował, jak to podkreślił, nieraz czół jednego kapsa, a nieraz 3 go nie ruszały, wnioski sam wyciągnij.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2368
Który spalacz najlepszy: Fitness Authority - Xtreme Thyroburn , Fitnes Authority - Lipoburn, czy może Universal Nutrition - Animal Cuts?

Zmieniony przez - kamil8854 w dniu 2014-09-03 22:27:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja bym je tak ułożył, animal, thyro, lipo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2368
Czyli animal najlepszy? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17370
Cześć.
Potrzebuje porady onośnie dobrego spalacza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A coś już brałeś, jaki stopien redukcji, poczatek, ostatnie szlify czy coś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17370
Wysłałem przez przypadek a byłem w trrakcie edycji.

Brałem w listopadzie hellfire, teraz do końca czerwca leciał VPX ultra redline Hardcore (miło wspominam, ale czegoś brakowało). Do kónca października chce polecieć na czysto (dieta etc) a potem dorzucić spalacz. Kupic chce teraz przy okazji zamówienia.

Obecnie około 22% przy 95-97kg. Docelowo do końca grudnia chcę zejść do około 18 może niżej jak się uda. Generalnie bez stresowo.

Pobudzenie nie jest kluczowym kryterium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np https://sklep.sfd.pl/Vpx_Meltdown-opis25913.html podobny do tych co już brałeś, oparte na yohimbinie i z takim Bf powyżej 20 % to kiepski pomysł do 18 spokojnie jedzeniem można dojść

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17370
Na razie nie mam zamiaru brać, poprostu robie zamówienie i stwierdzilem że dorzuce odrazu.
A zrobie jak radzisz, czyli w oolicach 18 jak bdzie zastój wejde na spalacz.

Dzięki za rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium