SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualna forma str 24

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 762 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15813
sog się należy.nie zmarnowałeś czasupozdro

................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
dzięki . najwiekszy problem mam z barkami .. szczegolnie bok barków lezy i kwiczy :) narazie skupiam sie na wznosach a wyciskanie sztangielek wyrzuciłem ( robie nie duzym ciezarem 3 serie rozgrzewkowe wyciskania)

Zmieniony przez - bbowiec w dniu 2008-09-27 11:44:11

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2639
pierwsze foty z "blaszaka" kolo okolnej? widac ladny progres, barki z czasem rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
tak z blaszaka przy okolnej :P chodzisz tam?;)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2639
bylem pare razy, zazwyczaj chodze do colosa bo mam pod nosem jak juz jestem w pile blaszak dobra tyrka ma tylko 1 minus w wakacje masz darmowa saune taka parowa od slonca hehe, pozdro sogacz leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
hoojwoe bary, ja mam to samo to psuje sylwetke.. nie wiem co jest czego bym nie robil to jakos nie chca sie uwypuklic jak znajdiesz metode daj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
ano kombinuje;p zmiejszylem ciezary skupiam sie nad techniką i bedzie dobrze:)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4105
ogólnie dobra sylwetka ale najlepsze nogi ;D kozackie ile masz w udzie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
w udzie po 67 cm oba:)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje fotki ;/ ;d

Następny temat

Moja historia z kulturystyką fotki przemiana !!!no doping!!!!

WHEY premium