SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualna forma str 24

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 77779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
dlonRa . no coz;) trzymaj diete jedz suple i walcz tez pojdzie . to jest mozliwe zrobic taka sylwetke.

uojciec > walcze z łapami . jest juz wiecej jak 41 . prawa 42 a lewa 41 z hakiem . łapy najgorzej mi rosną . ale łapy to nie wszystko . wole miec troszke mniejsze do reszty niz miec spore łapy a reszte do kitu . co do tali to mam szeroką z natury . jedyne co moge zrobic to pracowac nad szerokoscią plecow . no i jestem na masie wiec pas troszke poszedł do góry . takie prawa dżungli :)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
jak tam propionat ładne kopał? pytam z ciekawości a nie zeby sie czepiac sylwetka ekstra niesamowity postep od pierwszych fot i nie obchodzi mnie czy z wspomaganiem czy bez

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3661
jest dobrze;]

ale ja bym do***al troszke plecy i klate rozciagnął.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
wez jakies normalne zdjecia daj z tej nowej masy bo na tych to*****a widać przód bez napinki tył bez napinki ale z normalnej wysokosci

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
prop poszedł solo , przez 4 tyg go brałem i odstawiłem , poniewaz zbyt duzy bol po strzałach był no i pare godzin po kazdym strzale miałem dosyc wysoka gorączke. podejrzewam ze cos było z nim nie tak . po tym wszystkim , po miesiacu wziałem xpanda ( +4 kg) a pozniej mono +2 kg i cały czas cisne teraz na diecie:) . Od stycznia planuje jakis cykl , tylko musze sie zastanowic:)

co do fot , narazie mam takie i tyle. beda inne to wstawie:)

emek11. > wiem wiem , narazie mam krotki staz , powoli dowalam miecha , zalezy mi na jakosci



Zmieniony przez - bbowiec w dniu 2009-12-05 14:34:25

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Troche za szybko sie za koksy wziąles ale twoja sprawa, jeszcze do tego cykl zpaprałes jakims towarem z du.y! A potem xpandy wrzucasz a to na odwrót powinno być. Za bardzo sie napaliles. Poszerzaj swoją wiedzę i radz sie doświadczonych schabów co ich nie brakuje na tym forum. Dobre geny masz i szkoda zebys zmarnował potencjał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
dzięki . zdaje sobie sprawe z tego ze źle zrobiłem , ale to byl mały krok i nie zepsulem jeszcze tego co przedmną . dobrze ze sie wycofałem i narazie robie jak trza. :) człowiek czasami uczy sie na błędach ( tak jak ja w tym wypadku )

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
powiem szczerze tylko kretyni zaczynaja od koksu-poćwicz troche na sucho a nie przy żadnym stażu nienadajac sie do cwiczen ,żadnej bazy miesniowej ,zadnego zapału bierzesz za koks...stary nawaet nei chce cie widziec jak bedziesz musiał odtstawic kosy bo zdrowie przyszwankuje....nie znasz sie a zresz ruski chłam człowieku obudz sie

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4520
pawelkonin - ogarnij sie bo śmiechem walisz po oczach.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5608
pawelkonin > jak powiedziałem raz miałem z tym styk i chyba jasno tez powiedzialem ze nie brałem juz po tym tylko jade na sucho cały czas i mam dobre efekty. czytanie ze zrozumieniem na poziomie gimnazjum sie kłania:)

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje fotki ;/ ;d

Następny temat

Moja historia z kulturystyką fotki przemiana !!!no doping!!!!

WHEY premium