SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agnese- zatrzymać na zawsze stan obecny :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134423

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jak masz wlasne plany to Dzienniki dla poczatkujacych sa najlepszym wyjsciem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
wrong
Jak masz wlasne plany to Dzienniki dla poczatkujacych sa najlepszym wyjsciem.


Nie wiedziałam, że treningi wzięte z dzienników innych Ladies to już własne plany. Chciałam wrócić do treningów po przerwie i skądś trening musiałam wziąć, bo sama ułożyć nie umiem.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja od serca radze, wydaje mi sie, ze bedzie Ci tam lepiej...jak tak patrze na oceny dziennika

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agnese za każdym razem jak czytam Twoje wypowiedzi to ręce opadają i myślę sobie czy Ty tak na serio czy sobie jaja robisz. Masakra

Zmieniony przez - MagdaLenka88 w dniu 2014-04-12 18:11:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
to jak już się tu taki piękny spam rozwinął to ja też się wypowiem, bo się nie znam. Nie możemy zarzucić Agnese, że nie szanuje modek, bo praktycznie każde ich słowo traktuje jak wyrocznię. inna sprawa, że chcesz za wszelką cenę zredukować uda, a jak już parę osób wspomniało, w Twoim przypadku to nie będzie "takie proste". no i momentami zachowujesz się jak hipochondryczka :P, zaraz sobie raka wynajdziesz. trochę luzu i cierpliwości, bez siania paniki i może jakoś to będzie:)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Kebula za nie doszukiwanie się rzeczy, których nie ma i czytanie ze zrozumieniem (i w tym poście, co niektórzy mogą się doszukać bezczelności, której tak bardzo, na siłę szukają)
kebula
chcesz za wszelką cenę zredukować uda, a jak już parę osób wspomniało, w Twoim przypadku to nie będzie "takie proste"

Eee tam za wszelką cenę A kto powiedział, że to będzie proste? Proste nie jest, ale możliwe. W końcu dopuki liczyłam miskę były spoko
No i przy ostatnich treningach też delikatnie spadły.
kebula
momentami zachowujesz się jak hipochondryczka :P

Oj...w sytuacjach zagrożenia bólem lub jak już boli to racja...racja...panika w pełni...


Reszty spamu nie skomentuję, bo nie ma sensu.
Może Ci którym mój dziennik podnosi ciśnienie (nie robię tego celowo) powinni kliknąć powiadomki off? Za dużo kortyzolu nie jest dobre.

SOBOTA (12.04)- DZIEŃ 6, TYDZIEŃ 1
MISKA



Leki: Euthyrox 62,5 oraz chwilowo: probiotyk Lacti
Napoje: różne herbaty: czarna z dodatkami, żółta, woda filtrowana, kombucha
Warzywa poza miską: ogórki kiszone, cebula, por, kalarepa, brokuł, dużo szczypiorku i rzeżuchy

Sylimarol się skończy, 4 tygodnie brałam.


NIEDZIELA (13.04)- DZIEŃ 7, TYDZIEŃ 1
MISKA WYJAZDOWA




Leki: Euthyrox 62,5 oraz chwilowo: probiotyk Lacti
Napoje: różne herbaty: czarna z dodatkami, żółta, woda filtrowana,
Warzywa poza miską: ogórki kiszone, cebula, por, kalarepa, rzodkiewka, szczypiorek, rzeżucha, marchewka

Chlebek robiłam z przepisu: https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301-s51.html z małymi modyfikacjami,bo skończyła mi się kasza gryczana, więc dopełniłam owsianą. Jest pyszny

Po ostatnich lekach trochę mi się organizm przestawił i dopiero dzisiaj pierwszy dzień @ (40-ty dzień cyklu) naprawdę gorzej to nie mógł trafić, bo miałam planowany wyjazd do term w Białce Tatrzańskiej Na szczęście nie było źle...póki siedziałam w saunach albo hopsasałam w ciepłej wodzie było ok Ogólnie dzień dość aktywny...trochę też znowu zmęczyłam nogi skacząc na sztucznej fali...oj bolały...

Zakwasy nóg ustąpiły zupełnie....nadal trwają zakwasy klaty, ramion i pleców.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i za sogi Niestety nie zawsze przychodzi mi powiadomka od kogo są , żebym mogła podziękować osobiście.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-04-14 17:09:11

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
PONIEDZIAŁEK (14.04)- DZIEŃ 1, TYDZIEŃ 2
MISKA BTW: 130/80/155



Leki: Euthyrox 62,5 oraz chwilowo: probiotyk Lacti
Napoje: różne herbaty: czarna z dodatkami, żółta, woda filtrowana, yerba mate
Warzywa poza miską: ogórki kiszone, cebula, mnóstwo kalarepy i rzodkiewki

Zakwasy klaty i ramion sprawiają, że zwykłe ubranie płaszcza jest ciężkie


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-04-15 16:45:38

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
WTOREK (15.04)- DZIEŃ 2, TYDZIEŃ 2
MISKA BTW: 130/80/155



Leki: Euthyrox 62,5 oraz chwilowo: probiotyk Lacti
Napoje: różne herbaty: czarna z dodatkami, rooibos, żółta, woda filtrowana, yerba mate
Warzywa poza miską: ogórki kiszone, mnóstwo szczypiorku i rzeżuchy, rzodkiewka, marchew


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-04-15 16:55:17

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Agnese
Dziękuję wszystkim za wsparcie i za sogi Niestety nie zawsze przychodzi mi powiadomka od kogo są , żebym mogła podziękować osobiście.


Zmieniony przez - Agnese w dniu 2014-04-14 17:09:11


Agnese jeszcze się raz wtrącę (ostatni), a raczej uświadomię Cię co do sogów. Jak Ci nie przychodzi powiadomka to znaczy,że ktoś dał soga w Twoim temacie ale nie Tobie tylko jakiejś osobie,która się wypowiedziała (bo np spodobała mu się wypowiedź tej konkretnej osoby). I jak by to powiedzieć... cóż to są takie sogi,za które raczej nie masz co dziękować

Edit: i właśnie dostałam soga w Twoim temacie Dziękuję

Zmieniony przez - anchy w dniu 2014-04-15 19:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Laski trochę przeginacie

Jakoś nie widzę konstruktywnej wymiany poglądów, nie podoba się to po co wchodzić i docinki robić?

Nie zauważyłam, żeby Agnese wchodziła do was i spamowała, czepiając się wszystkiego co się rusza.

Czasy polowania na czarownice mamy jakoś za sobą, chociaż jak to czytam to mam wątpliwości

Ale może rozważcie ranking na najbardziej podły wpis, będzie duża konkurencja

Agnese - szczerze podziwiam Twój stoicki spokój


Edit: i właśnie dostałam sogi w tym temacie Dziękuję

Zmieniony przez - Gesti w dniu 2014-04-15 21:51:58

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening 17-latek (piłka nożna)

Następny temat

roczny zapas

WHEY premium