SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
Witam. Mam takie pytanko czy nie przesadzam z aerobami. Aktualnie jestem na CKD, z odzywek BCAA z l-karnityna, noi oczywiscie serwatka. Od ok. 4 tyg. robilem aeroby 4 razy w tygodniu, teraz przeszedlem na 6 razy na tydzien z tym wyjatkiem ze robie je 2 razy dziennie- rano przed sniadaniem (wtedy idzie
bcaa, trening ok. 40 min) nastepne aeroby po treningu na silce (rowerek przez ok. 40 min).
z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
to rob 4 razy w tygodniu np pn wt czw piateka.jak ci pasuje.zbyt duza liczba aerobow tez nie jest wskazana bo wszystko w nadmiarze szkodzi.a z fotami nie ma sie co zastanawiac tylko wklejaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
podaj wage i takie tam ale wydaje mi sie ze przesadzasz staracisz w ten sposob duzo masy miesniowej!do spalania tluszczu trzeba miec cierpliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
a ja mam pytanko jak dużo mozna biegać przy treningu i diecie na masę? planuję już niedługo zacząć 2 razy w tygodniu po 20-30 minut. czytałem już nieraz na forum, że bieganie i rower z masą się trochę kłoćą. ale muszę coś robić by mi do wkacji znów dupsko nie urosło - znacie jakieś aeroby które nie przeszkadzają w robienu masy? - tylko nie pływanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
nie ma takich aerobow!!!Znasz takie poewiedzenie "jak masz stac lepiej usiadz, jak masz siedziec to lepiej sie poloz"wiec albo robisz mase alebo rzezbe wybor nalezy do ciebie a ...ja zapraszam po przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
waga 86, bf ok. 8%, czyli za jaka iloscia w tyg. zejsc z tymi aerobami??. a do tego jeszcze clenbuterol stosuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
moim zdaniem wystarczy zaraz po treningu tak 45 minut zwlaszcza przy twoim wspomaganiu i zawartosci tluszcz w organizmie!wiec powodzenia.
zaloz post w "nasze zdjecia" z fotami po wycince
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
ale czy moge pobiegać chociaż troche - tak jak mówiłem 2 razy w tygodniu np. po 20-30 minut - chodzi też o kondyche, z ktora teraz jest poprostu tragicznie!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
już wiem. posearchowałem dokładniej forum i zaplanowałem se tak:
trening mam poniedzialek sroda piątek - więc bieganie rano na czczo w poniedziałek i piątek (około 20 minut jednorazowo) + jeszce hiit w któryś z dni. chyba nie będzie negatwynie wpływać na przyrost masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
robienie masy z rzezba nie idzie w parze ale zrob jak uwazasz!bieganie rano dobry pomysl bo fajnie fet pojdzie.ale zwieksz zawartosc bialka w posilkach na jakies 2,5g na kg wtedy nie stracisz az tak na masie!i unikaj tluszczy tylko te zdrowe jak oliwa z oliwe i inne.powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4385
wielkie dzięki za rady i słowa otuchy. do wskazówek dieteycznych postaram się zastosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
dobra ale trening mam 6*na tydzien, co prawda trwa do 40 min ale przy duzej intensywnosci, czy w takim razie robic aeroby tez 6 razy po kazdym treningu?? , a co do zdjec to sie jeszcze zastanowie

Zmieniony przez - głodziu w dniu 2005-04-14 22:15:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chude przedramiona

Następny temat

"Masówki" dla Was ode mnie

WHEY premium