SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AXEL 97 - H.S.T. - BLOG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
kurde mialem dzisiaj jakis slabysz dzien i poczulem sie slabo i w polowie treningu musialem przerwac bo sie czulem jakbym mial zemdlec

zrobilem tylko klatke , plecy i niecale barki ( odpuscilem bica i trica )

czy to strasznie zle , czy jak w piatek bede cwiczyl jakby nigdy nic to bedzie OK ???

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jakby bylo OK :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
"czy to strasznie zle , czy jak w piatek bede cwiczyl jakby nigdy nic to bedzie OK ???"
--człowiek nie maszyna, tez ma słabsze dni, sie nie przejmuj i leć dalej

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Skończyłęm 15-stki

wygladalo to tak :

na poczatku bylo ciezko bo miesnie odzwyczaily sie od wysilku dlugotrwalego , potem coraz lepiej do tego kreta zaczela dzialac
efekt byl taki ze wczorajszy ostatni trening ( maxami ) wykonalem raczej na luzie i w zasadzie we wszystkich cwiczeniach z wyjatkiem sztanga na bicepsi hantelka na triceps mialem jeszcze zapas sily
a przeciez zwiekszalem maksy - popatrzecie strone wczesniej - gdzieniegdzie nawet o dwa skoki

wiec jest generalnie rzecz biorac dobrze

troszeczke sie tluszcze , ale ten cykl chce zrobic typowo masowy , nastepne juz beda redukcyjne

pzdr

ps wpisujcie sie czesciej

ps2 co jest do*****a pana z tymi sogami - dalem wszystkim ( napewno bo na kazdym jak chce dac to pisze "przykro mi glos na tego zostal juz oddany" ) a w liscie tematow w AD przy tym temacie pisze glosow 3 a przeciez dawalem wiecej !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
nie wiem o co ci chodzi z sogami, w akzdym badź razie jednej osobie mozesz dac soga raz
a co do wpisów, to jak beidesz miał jakies pytania to sie bedziemy wpisywac, to ty ruczej masz pisac

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
raz w temacie ?

no toć daje raz

ale weszly tylko 3 , a wypowiadalo sie tu chyba z 6 osob i kazdej dawalem

!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
raz na całe życie

a co do tego że nie naliczyło to nie wiem

sorka za literówki

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
...

Na początku to chciałem CI zyczyć owocnych efektów w tym rozpoczętym cyklu HST!
ale także mam pytanie (pare)
Jeden cykl masz za sobą:
-i jak u ciebie wygladały negatywne (koledzy pmagali) ale w jakim spomniu np. przy klacie cisnełeś na maksa a oni tylko tyle pomogli abyś mógł podnieść czy oni większości to podnosili żebyś miał siłe to wolno opóścić?? JKA TO WYGLĄDAŁO U CIEBIE ?
-czemu pisałeś że robienie naprzemienne ma takie plusy (klata-plecy, bic-tric) ??
-czemu wykonujesz tylko 14 serii (skoro już ci bardziej zawansowani mogą zwiększyć ciężar do tylu serii co robili przy tradycyjnym treningu)?? czyli np nie 14 a 20!

JAK NICHCESZ nie musisz odpowiadać ale byłbym bardzo wdzięczny (i sory że zaśmiecam twojego BLOGA moimi wypowiedziami )

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
...

kermit widze że świeta mają wpływ na ciebie (wprowadzasz na forum ODŚWIĘTNY NASTRUJ !!)

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jak u ciebie wygladały negatywne

ZGODNIE Z ZALECENIAMI ZNAWCOW SZTUKI NAKLADALEM CIEZAR KTORY BYLEM ZDOLNY PODNIESC DWA RAZY , WYGLADALO TO TAK :
1 WYCISNIECIE NORMALNIE
2 ----- / / ----- LUB LEKKA POMOC JAK NIE DAWALEM RADY
3 KOLEGA PODNOSIL NIEMAL CALKOWICIE SAM , A JA POWOLI I STARANNIE OPUSZCZALEM
4 ----- / / -----
5 ----- / / -----

-czemu pisałeś że robienie naprzemienne ma takie plusy (klata-plecy, bic-tric) ??

W CZASIE SERII NA PLECY ODPOCZYWA KLATA I NA ODWROT - PRZERWY MIEDZY SERIAMI SA NIECO MNIEJSZE A TRENING EFEKTYWNIEJSZY

-czemu wykonujesz tylko 14 serii

ROBIE PO 3 SERIE NA DUZE MIESNIE ( KLATA,PLECY,BARKI ) I PO 2 SERIE NA RECE ( BIC,TRIC ) - TO WCALE NIE MALO
NATOMIAST SERII JEST TYLKO 13 PONIEWAZ ROBIE TERAZ MASE WIEC NIE CWICZE NOG I BRZUCHA GDY WEJDE NA REDUKCJE TO DOLOZE CWICZEN NA TE PARTIE I SERII BEDZIE OGÓŁEM 22-23

(i sory że zaśmiecam twojego BLOGA moimi wypowiedziami )

WŁĄSNIE BARDZO SIE CIESZE ZE TEN TEMAT "ZYJE" I MAM NADZIEJE NA JAK NAJWIECEJ FORUMOWICZOW TUTAJ


POZDRAWIAM SERDECZNIE

PISZ(CIE) SMIALO !

PZDR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omijanie nóg w HST

Następny temat

Ranny judoka, potrzebna pilna pomoc!!

WHEY premium