SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AXEL 97 - H.S.T. - BLOG

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
AXEL kolego powiedz mi dlaczego wylaczaja mi sie ciagle powiadomienia w Twoim poscie?

czyżbyś nie chcial mnie tu? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
co ???

nie rozumiem ?

to chyba nie ode mnie zalezy ?

ja chce was tu jak najweicej i najczesciej !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
joke ofkoz :)

no teraz doszło powiadomienie :)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
jutro ostatni trening piątek - idzie lekko czyli sila poszla bo jak pamietacie przy maksach pietnastek byla padaka


troche uroslem troche tez chyba tluszczyku , zobaczymy zmierze sie i zwarze po zakonczeniu makrocyklu

aha czy nic sie nie stanie jesli opuszcze jeden trening z negatywow ?

bo jak wiecie w poniedzialek jest swieto i silka zamknieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie opuszczaj treningu tylko zrób go jak sie dostaniesz na siłownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66
chyba poprostu zrobie ten tydzien systemem wtore-czwarte-sobo

pozdor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
i nie ma problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66
problem jest o tyle ze w soboty sa*****owsze godziny otwarcia klubu , no ale no pain no gain

troche sie obawiam tych negatywow jesli chodzi o reakcje kolegow z silowni , juz teraz wp*****lam sie kazdemu na przyrzady "tylko jedna seria" a teraz jeszcze beda mnie musieli w kazdej asekurowac i to przez dwa tygodnie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
wczoraj pierwszy trening negatywow - jest dobrze !

robie negatywy w wyciskaniach na klatke , w unoszeniu sztangi na biceps i we francuskim na trica w reszcie nie robie tylko maksem z 5 lekko powiekszonym bo chcraktare tych cwiczen uniemozliwia robienie negatywow

ale maksa z piatek powiekszylem poniewaz negatywy to ma byc chyba trening b .ciecki nie ?

a wogle to jak sie maja u was stosunek ceizaru z maksa piatek do ciezaeu negatywow ?

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
hmm u mnie w wyciskaniu to wyglada tak(przynajmniej w planach, bo moze byc tylko lepiej, czuje powiekszona siłe) w piątkach maks to 112,5kg a w 5neg bede robił wyciskanie 120kg

wytlumacz partnerowi jak ma Cie asekurowac i rozgrzej sie przed takimi ciezarami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omijanie nóg w HST

Następny temat

Ranny judoka, potrzebna pilna pomoc!!

WHEY premium