SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APS - Mesomorph

temat działu:

APS

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 122568

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402393
dla mnie najlepszy supel przed treningowy jaki dotad brałem...działa jak nalezy pod kazdym względem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Ehe szczegolnie, gdy wezmie sie 1,5-2 miarki trening moze i swietny, ale pozniej... Wrak z czlowieka poza tym, organizm szybko sie przyzwyczaja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6736
1 dawka Meso 40 min przed treningiem powiem krótko.... straszny mlyn w glowie i ciało 100% pobudzone ciarki bezwarunkopwe spiecia mieśni;) /nie pije kawy a kofeina pod kazda postacia bdb mnie pobudza to może dlatego/ Bardzo Polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
ja bylem zajarany tym suplem ale teraz zmieniam zdanie , fakt trening kosa , ale po treningu jestem nie do zycia zjazd na sto dwa, raczej nie kupie wiecej i bede szukal alternatywy. niedlugo testujemy hemorage i launcha , moze tam znajde zloty sordek

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 687 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7696
Po każdym środku który w składzie ma geranium ten kto miał zjazdy będzie miał nadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402393
nie koniecznie, ja najwieksze zjazdy miałem jak pierwszy raz wziąłem stack z geraminą, było to po Jacd 3d,
od tego czasu brałem kilka innych i juz organizm sie do tego przyzwyczaił.
Teraz biorę meso, działa najlepiej ze wszystkich przed treningowych supli jakie brałem, a zjazdu po nim nie mam.


kolego- bujak15 - sypiesz 1,5-2 miarki meso???
ja staki z geramina biorę od dłuzszego juz czasu ,zaczynam teraz drugą puche Meso, sypię nadal tylko 1 miarkę czasem mniej a nadal działa bardzo dobrze, jak za pierwszym razem.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2010-12-28 20:10:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
A wiec moja krotka opinia na temat tego suplementu.
Podchodzilem sceptycznie, poniewaz nie mial ten suplement wielu osob ktore go polecaja, ale juz po pierwszym dniu poprostu masakra.
40 minut po zazyciu pol dawki zaczynala swedziec skora na calym ciele, nie przestraszylem sie bo juz wczesniej przeczytalem ze takie cos bedzie mialo miejsce. No i tak po 15 minutach bomba, koncentracja, pewnosc siebie, sila!
Nastepnego dnia sprobowalem cala jedna dawke, poprostu zniszczyla po calosci. Czasami nie ogarnialem fazy, nie moglem usiedziec spokojnie caly sie trzeslem, miesnie mi sie same napinaly, pocilem sie strasznie. Ale sila i koncentracja no i pompka mila.
3 dnia sprobowalem 2 dawki, tu juz kochani przesada, juz wiecej 2 dawek tego nie wezme, ostry szum w glowie, jak po dobrych pigulach albo amfetaminie, pojawial sie szczekoscisk.

Bardzo nieporzadany efekt niestety tego suplementu to bardzo ciezki zjazd. Po treningu jestes do niczego, zasnac sie nie da lezysz tylko jak trup i nie mozesz sie ruszac:):)

Porownam z suplementami jakimi wczesniej bralem:

Mesomorph

Sila +++
Koncentacja ++
Pompka ++
Nieporzadany efekt: brak snu, ciezki zjazd
Polecam suplement dla osob ktore chca naprawde masakre na treningach. Jestem juz w polowie puszki i niestety troche juz slabnie...

Superpump 250

Sila ++
Koncentracja +
Pompa +++
Nieporzadane: rozwolnienie, bol brzucha

Bardzo dobry suplement dla osob ktore cenia sobie pompke, jednakze dla osob ze slabym zoladkiem odradzam.
Niestety po 40 minutach treningu zwyczajnie opadasz z sil po tym suplemencie. Ale pompa masakryczna czasami 2 cwiczen jednej parti nie da sie dokonczyc.

NaNovapour

Sila ++
Koncentracja +++
Pompka +
Nieporzadany efekt- brak

Dla mnie idealny suplement, lekka pompa za to koncentracja i chec treningu idealna. Nie chce sie wychodzic z silowni no i sila tez ladnie idzie w gore.


To taki maly artykul dla ludzi ktorzy zastanawiaja sie nad jakim pre workout supla kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1564
Ja sie nie dziwie kolego że ciebie przestaje kopać jak sobie za***ałes 2 dawki na raz .... Pogięło Cie?? po co zwiekszałeś jak było ok już po jednej dawce? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6736
haha Xeres widać ze mamy podobne odczucia!! Faza jest dobra ale zjazd najgorszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13468
Zakupiłem nowego mesomorpha i jestem mega zadowolony nie odczułem różnicy w porównaniu ze starym meso ta sama piękna bomba na treningu, po treningu lekki zjazd ale daje rade polecam ten dopalacz chyba nr1 obecnie a wszystko juz chyba jadłem pozdroooo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

APS - White Lightning

WHEY premium