SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APS - Mesomorph

temat działu:

APS

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 122576

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Witam jeśli chodzi o pobudzenie na treningu to masakra zdrowo klepię. Niestety po tygodniu stosowania(tylko dni treningowe) pojawiły się problemy z zasypianiem. Trening kończę około 18 a nie mogę zasnąć tak do 2-3 w nocy a rano trzeba wstać do pracy. Dzisiaj idę do apteki po melatoninę. Stosował ktoś jakieś ziółka lub właśnie melatoninę w tabletkach??.pzdr.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
Strzeliłem 1.5 miarki ale nie robiłem treningu . chciałem sprawdzić czy ma moc . 3 godziny łażenia po mieście z czego ze 2 było dobrze ale w trzeciej zaczął sie zjazd .W domu myślałem że już po mnie . musiałem sie położyć . być może nie było by AŻ tak źle gdybym zjadł coś więcej niż batonika w tym czasie . W nocy sen ... przerywany . Dziś jem sobie sniadanie . popiłem woda gazowaną a tu nagle ostry ból podniebienia . jak po fecie o.0 . Miał tak ktoś ?
Jak na moje to meso dobry na odchudzanie albo na rzeźbienie . bo w moim przypadku strasznie wyłącza apetyt . musiałem carbo pić bo nic bym nie zjadł .

Zmieniony przez - Casillas w dniu 2012-03-17 15:55:19

kto czyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Cóż odczucia faktycznie jak po amfetaminie. Spowodowane to jest tym że ten suplement zawiera DMAA. Środek ten pod względem chemicznym wykazuję duże podobieństwo do amfetaminy. W najnowszym MD jest to dobrze opisane. Jeśli chodzi o moje odczucia to po 2 tygodniach organizm chyba się już przyzwyczaił. Nadal duże pobudzenie na treningu ale nie ma już takiego nagłego zejścia. Sypiam już normalnie:).

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
Dla mnie to pobudzenie bardziej coś jak efedryna w małej dawce albo pseudo efka + energy drink . na 1.5 miarki pewnie troche tej kofeiny jest . Z tego co zaobserwowałem zjazd jest dłuższy niż pobudzenie . bynajmniej na mnie tak działa .

kto czyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
dzisiaj pierwszy raz wzialem meso a mialem sporo przerwe od treningow cos kolo pol roku pompa i pobudzenie straszne ale niestety jak kolega wyzej pobudzenie nie adekwatne do schodzenia poza tym mam duzy problem bo fujarka bo wgl nie staje sprobuje zmniejszyc dawke na pol miarki zobacyzmy jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
na treningu nie ale to sie utrzymuje jescze przez 6-8 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
Ja zakończyłem cykl na meso ponad m-c temu i efekty bardzo dobre.. zero problemów z zasypianiem, wręcz przeciwnie, bardzo ospały byłem i zmęczony zawsze po treningu, że spać mogłem ciągle :E Co do problemów z apetytem, też takowego nie było problemu. Beta Alanina działa na organizm tak, że pobudza, więc stąd te wszystkie Wasze "dolegliwości" :P tlenek azotu zawarty w składzie, rozszerza naczynia krwionośne, więc swędzi ciało, jak cholera, ale wtedy trzeba rozćwiczyć, nie wolno chodzić po mieście tylko, jak tutaj kolega wyżej napisał i liczyć, że to minie :P to trzeba wypocić i zamienić na trening :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20250
Jest kozak. Miałem miarkę na spróbunek i poklepało porządnie, od razu większe ciężary, większa moc i 0 zjazdu! Jak szedłem na siłkę to miałem pompę na piszczelach bo tak zapyerdalałem. Zamiast dojść w 20 minut doszedłem w niecałe 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3333
brumanldz i co z tą fujarką ? Wruciła do pełni sił ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

APS - White Lightning

WHEY premium