SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APS - Mesomorph

temat działu:

APS

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 122570

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
przemyslalem sprawe tak samo. wiecej minusow niz plusow po nim. ostatecznie po pewnym czasie zażywania: problemy żołądkowe, problemy ze snem. bardzo mocne robia teraz te suplementy, ale efekty po nich nie sa stabilne. szkoda bebechow i serducha na takie obciazanie organizmu.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja mam drugą puchę starego i jestem mega zadowolony po raz kolejny.

Smak winogronowy, wg mnie dużo gorszy od wieloowocowego- niby smaczny ale jakoś dziwnie zamula, ale pobudzenie takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402393
ja mam teraz nowego i mam wrazenie ze pobudza jeszcze bardziej niz stary, a jem jednego po drugim bez przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 638
Jak dla mnie jest to najlepiej pobudzający środek przed treningiem. Jedna miarka dla mnie wystarczała, a to rzadko się zdarza. Już jak przebierałem się w szatni to niektórzy pytali czy już jestem po treningu, bo taki byłem napompowany Zarówno pompa jak i pobudzenie na bardzo wysokim poziomie. Minus jest taki, że podczas treningu czułem się momentami jak naćpany i jeszcze z godzinę-dwie po skończeniu ćwiczeń ten efekt się utrzymywał.
Brałem starą wersję, nowa ma nieco mniejszą porcję więc możliwe że działałaby na mnie nieco słabiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Pompa: 5/5
Pobudzenie: 5/5
Siła: 2/5

Doszedłem do wniosku, że nie warto kupować.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
meso 388 - smak winogrono - OCHYDA. w porownaniu z fruit panczem poprzedniej wersji to wypada obleśnie... najgorsze winogrono jakie pilem , po 1 porcji dzialanie ok ,ale slabsze niz wersji 550g. takie mam odczucia po 1 porcji.

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja mam starą wersje z winogronem. I niby wszystko OK, zapach bardzo fajny i niby smak też w porządku. A mimo to trochę niedobrze mi się robi jak to pije. Drugi smak 1000 razy lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
ja pilem to wonogrono 388 i w porownaniu ze starym mocnym nanovaporem czy dorianem to bylo wypas.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36346
po wersji 388,pompa miazga,intensywność potężna,przy treningu aerobowym w terenie- 1,5 h katorgi wytrzymane bez problemu.odczucia podobne do kolegi robrob71-po ponad 20 latach treningu to najmocniejszy stack przedtreningowy z jakim się spotkałem.jesteśmy ten sam rocznik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
No całkiem fajna zabawka. Ze stacków przedtreningowych jeden z najlepszych.

Pierwsza porcja faktycznie wymiata niesamowicie, ale i niesamowite jest zejście - oczywiście w zależności od intensywności treningu.

Na pewno nie jest to produkt dla początkujących.

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

APS - White Lightning

WHEY premium