SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APS - Mesomorph

temat działu:

APS

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 122565

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
A ja mam takie pytanie-brał ktoś meso dwa razy?(chodzi mi o tego nowego)

Planuje zaczac drugi cykl i mysle nad meso,tylko nie wiem czy bedzie dzialal jak poprzednio(biorac drugi raz x-ploda,nie dzialal w ogole).

Zmieniony przez - mimi113 w dniu 2012-01-15 22:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
siem . ja przeszedłem z meso na doriana -nox-pump-a i jak narazie lepiej mi podszedł niz meso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2236
mimi113
A ja mam takie pytanie-brał ktoś meso dwa razy?(chodzi mi o tego nowego)


Zależy jaką wersję trafisz. Creatine nitrate na pewno nie kopie tak samo jak starsze wersje. U mnie np. lepiej działała starsza wersja pod względem pompy i skupienia no i zejścia praktycznie nieodczuwalne. W tym nowym pompa nieznacznie mniejsza, ze skupieniem szału wielkiego nie ma, ale na pewno łatwiej wejść po tym na trening. Dramatyczne zejście za to, w nowej wersji i w moim wypadku pojawia się prawie zawsze, co w starej wersji, jak już mówiłem praktycznie się nie zdarzało. Mimo wszystko Meso daje radę

Po pierwsze zwiększ masę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
Prawie skończyłem całe opakowanie więc można coś więcej powiedzieć.
Więc tak - uczucia mam mieszane co do tego specyfiku.

Na pewno na plus jest mocne pobudzenie, pompa, siła, skupienie na treningu - jest to po prostu kompleksowy suplement przedtreningowy. Ćwiczy się bardzo przyjemnie i praktycznie co sesje można dokładać ciężary.

Jednak ma też wiele minusów.
Po pierwsze nie nadaje się na późne treningi ze względu na mocne pobudzenie, nie da się później zasnąć normalnie, ja biore zazwyczaj ok 18-19 i później mam problemy z zasypianiem, nie śpie do 1-2 w nocy a rano musze wstawać i po prostu nie wysypiam się.

Po drugie - łatwo się przetrenować, organizm chce jeszcze, godzinny trening robi się małym palcem na pełnym gwizdku jednak jest to złudne, po kilku takich wyciskach organizm nie daje rady, o przetrenowanie nie jest trudno. Z tego przetrenowania i nie dosypiania od razu złapałem przeziębienie. Trzeba uważać.

Po trzecie - biegunka. U mnie do pół godziny po wypiciu nie obeszło się bez wizyty w WC i to prawie za każdym razem.

Ogólnie suplement bardzo dobry jednak jest troche zbyt hardcorowy. Cena też nie powala, dużo ekonomiczniej wychodzi Shock therapy, który na mnie też dobrze działa, co prawda nie klepie jak Meso ale też nie ma takich sajdów.
Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 161
Jestem w połowie 2 tygodnia ćwiczeń na meso.. co mogę powiedzieć.. jak przedmówca, trening jest ogromną przyjemnością, także uczulam na możliwość łatwego przetrenowania.. ja bez meso, na czysto robiłem w maksie 1,15 h intensywnego treningu, a teraz na meso jadę 2,5 h hardcorowego ;D chociaż jak do tej pory nie przetrenowałem mięśni i nic nie odczuwam, to już organizm przyzwyczaił się do takiego wysiłku ; )
Po zazyciu meso jestem bardzo śpiący.. nie wiem dlaczego wy zasypiac nie możecie :D ale.. śpię bardzo mało, mam taki tryb od bardzo dawna i przez brak snu, wysoki wysiłek fizyczny, jestem przemęczony i wieczorami są odczuwalne bóle głowy, które rano przechodzą ;p
Pomimo tego, polecam jak najbardziej.. coś więcej będę pisał na bieżąco..
aa pompa piękna, siła, wytrzymałość znakomita.. skończę cykl na meso, odczekam jakieś 3 miesiące, kupię go znowu, albo inny supelek tego typu, może "saw" czy jakoś tak się nazywał, nie pamiętam dokładnie, do tego dorzucę sobie np. mass - impact i po 2 m-cach na tym myślę, że będzie coś pięknego :)
Pozdrawiam, przyrostów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
JacuDBWA
mimi113
A ja mam takie pytanie-brał ktoś meso dwa razy?(chodzi mi o tego nowego)


Zależy jaką wersję trafisz. Creatine nitrate na pewno nie kopie tak samo jak starsze wersje. U mnie np. lepiej działała starsza wersja pod względem pompy i skupienia no i zejścia praktycznie nieodczuwalne. W tym nowym pompa nieznacznie mniejsza, ze skupieniem szału wielkiego nie ma, ale na pewno łatwiej wejść po tym na trening. Dramatyczne zejście za to, w nowej wersji i w moim wypadku pojawia się prawie zawsze, co w starej wersji, jak już mówiłem praktycznie się nie zdarzało. Mimo wszystko Meso daje radę


Chyba zle mnie zrozumiales;p-ja juz bralem meso i chicalbym sie tlyko dowiedziec,czy bedzie dawal taki same efekty za drugim razem? bo wtedy pompa,sila,skupienie,wytrzymalosc byly poprostu niesamowite ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
A dlaczego miałby nie działać za drugim razem?

O ile nie przyzwyczaja się organizmu zbyt częstym przyjmowaniem, wszystko powinno działać jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
kp11
A dlaczego miałby nie działać za drugim razem?

O ile nie przyzwyczaja się organizmu zbyt częstym przyjmowaniem, wszystko powinno działać jak należy.


No chociazby dlatego,ze wziety przeze mnie drugi raz x-plode nie dzialal w ogole,ale jesli mowisz ze zadziala to bardzo mnie to cieszy:)

Organizmu zbyt nie przyzwyczajam bo biore przed treningowki dwa razy na rok tylko;p bardzo mi pomogles,dzieki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
wziety przeze mnie drugi raz x-plode nie dzialal w ogole

A jadłeś tą samą wersję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
kp11
wziety przeze mnie drugi raz x-plode nie dzialal w ogole

A jadłeś tą samą wersję?


Tak ta sama , jedyną roznica bylo miejsce kupienia:]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

APS - White Lightning

WHEY premium