SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

APS Mesomorph INNE OPAKOWANIE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
Już dawno chciałem spróbować przedtreningówke, jednak na sklepie SFD od dłuższego czasu nie jest dostępny.
Zamówiłem sobie przez allegro, jednak opakowanie jest trochę inne
To samo ?










widze kod kreskowy zza granicy



Zmieniony przez - Rinzler w dniu 2017-07-12 23:27:36

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zmienili jakis czas temu opakowanie. Dziala naprawde dobrze ale nie jest to juz ten mozgotrzep co kilka lat temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wersja 550g to byl naprawde mocny srodek, 1/3 porcji na mnie dziala na poziomie
380g pozniej rowniez byla calkiem spoko,
obecna rowniez dziala dobrze, wiec spokojnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
no chciałem, żeby była kosa
Na aukcji pisze, że wersja USA z geranium
porobi ?
Jeszcze jedno, bo naczytałem się,żeby ze startu zrobić jakby aklimatyzacje organizmu na ten produkt
Na opakowaniu porcja to 15,5 g
Załadować dzisiaj połowe czy jak ? Moja waga 77 kg

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
daj pol porcji na start, powinno zgadzac sie z opisem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
A mam jeszcze pytanie bo dostałem w gratisie 5 kaps DMAA 60mg jak to załadować, 5 na raz ?

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
1 przed treningowo bez dodatku innych supli.
widac, ze na meso, jak i gerke jest jeszcze za wczesnie skoro zadajesz tego typu pytanie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
poprostu pierwszy raz zamawiałem przez allagro i dostałem w takim gratisie :) stąd takie pytanie
A brałem już no-shotguna, neurocora, no-xplode, cell pump'a i jeszcze tam coś kiedyś wchodziło

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie chcialbym cie zobaczyc chlopie po 300mg 1.3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w szpitalu%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
dlatego nie działam tylko pytam :)
Jestem po barkach przy 8 g meso czułem działanie byłem pobudzony,troche poswędziało po beta alaninie. Na treningu skupienie i miałem więcej siły przy ciężarach
Ale jutro na łapy w superseriach machne więcej g

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja potreningowa

Następny temat

Suplement na stawy - porady

WHEY premium