SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W+ bieganie

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
W takim razie co moglibyście mi polecić na mięśnie brzucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2127
No jak chcesz zrzucić tłuszcz to dieta + trening siłowy + aeroby

Zły chłopak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
Dokładnie, A6W sobie odpuść, kiedyś już była dość mocna debata na ten temat i po wielu wypowiedziach wyszło że A6W jest bez sensu, bieżnia i aeroby przynajmniej 2 razy w tygodniu. A co do sprzętu to jak nie masz zbytnio kasy to kup, ale jak masz zamiar faktycznie ćwiczyć to jednak sprzęt MARBO lub KELTON. Sam teraz ćwiczę na podobnym sprzęcie, i jak założysz więcej ciężaru to strach.Ale ja mam zamiar zakupić sprzęt MARBO, ale decyzja należy do ciebie. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Dokładnie, A6W sobie odpuść, kiedyś już była dość mocna debata na ten temat i po wielu wypowiedziach wyszło że A6W jest bez sensumożesz podać linka?

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
Nie pamiętam, dawno to czytałem. Najprawdopodobniej na forum TREC. Poszukaj może gdzieś znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
No to ja nie wiem teraz co mam robić ;D a jakie wy polecacie ćwiczenia na brzuch dodam że chciałbym ćwiczenia połączyć z bieganiem.

Zmieniony przez - Adrianol w dniu 2010-06-04 21:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
a6w beznadziejne.... jasne ; d ciekawi mnie tylko kto je skonczyl ;p moze i nie ma cwiczen na dolne partie ale na gore wg mnie jest bardzo dobre ; d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2127
zibill zrozum, że bez sensu jest katowanie codziennie brzucha, są lepsze i efektywniejsze sposoby na zrobienie kraty.

Zły chłopak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
calafior możesz mi polecić jeden ze sposobów ? :D Chciałem robić coś takiego że 3x w tyg aerobki + 2-3x w tyg siłka.

Zmieniony przez - Adrianol w dniu 2010-06-05 15:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2127
Napisz coś więcej o sobie. Wiek, waga, wzrost, poziom bf, staż na siłowni, czy inne sporty jakieś uprawiasz, czy są jakieś problemy ze zdrowiem.

Zły chłopak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie, a masa

Następny temat

Jaki sport(profesjonalnie) w wieku 19 lat?

WHEY premium